Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Motorolajat tegyek...

Milyen Motorolajat tegyek bele? Vagyis, melyik a megbízható motorolaj?

Figyelt kérdés
Skoda Fabiamba szeretnèk Motorolajat cserèlni.Tudom 5v40 stb.De melyik a megbízható?

#olajcsere #motorolaj #Skoda Fabia olaj
2019. jan. 15. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Eneos-t teszek mindenbe. Abban bízhatsz.
2019. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akármelyik.
2019. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az 5W40 egyetlen adat, meg kell nézni, mit ír elő a gyártó. Utána meg azt nézd, honnan veszed az olajat. Éppen ma láttam képeket komoly márkák hamisításáról....itthon. Szóval ellenőrzött forrásból bármilyen belevaló jó. Még az Eneos is.
2019. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megbízható helyről de évszakhoz valót ettől hígabbat , ami most van az nyáron jó bele .
2019. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Évszakhoz valót! :-) Jót röhögtem. Évente minimum négyszer cserélsz olajat, kilométertől függetlenül? :-)
2019. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 4-est én sem értem...mi az, hogy évszaktól függő???? Éghajlatonként lehet, hogy mást célszerű, de évszakonként...
2019. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ha januárban jön egy enyhe 17 fok, akkor gyorsan olajcsere! :-) 2 hét múlva -10 fok, hopp, megint egy olajcsere. :-)
2019. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Évszak ? Ember, már léteznek tobbfokozatu olajak. 50 éve vagy több.. kicsit megcsusztal időben nem ?
2019. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eneost használok, de BÁRMILYEN 5w40es megteszi, lényeg hogy ne legyen hamisítvány. Egyébként a mi időjárási körülményeink igen sokféle viszkozitást megengednek, inkább az előírt teljesítmény szintet kell betartani : API... illetve ACEA... utáni betű és szám kombinációt!
2019. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!