Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Drága egy audi fenntartása?

Drága egy audi fenntartása?

Figyelt kérdés
Hallani hasonló német autokrol, hogy baromi sokba kerül a fenntartásuk, főleg a a BMW-t emlitik. Mindig az audi volt a kedvenc márkám, most jutottam oda hogy megvenném az elsőt, azon belul is egy A5-ost szeretnek. Sok költséggel jár egy audi?
2019. jan. 15. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy ilyen kérdést felteszel, illetve megfogalmazódik benned, akkor egy A5-ös nem neked való.
2019. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem annyira drága, mint egy BMW, mivel sok alkatrésze utángyártottban egyezik a konszern egyéb, olcsóbb márkájához kaphatóéval. De messze nem olcsó. Ráadásul az attól függ, milyen amit megveszel. Egy lerúgott Audi pénztemető, egy jó darabot "csak" fenn kell tartani. De az sem olcsó.
2019. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
anyagi helyzettől függ, de általánosan véve drága. egy bugatti 8 milliós olajcseréjéhez képest persze semmi, suzuki 2 ezer ft-os fékbetétéhez képest meg iszonyat drága. de azt tudd, hogy a5 meg ezek jellemzően a felső-közép autója.
2019. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem annyira drága, mint egy BMW, mivel sok alkatrésze utángyártottban egyezik a konszern egyéb, olcsóbb márkájához kaphatóéval."


Igen, megegyezik egy hasonló évjáratú A4-es, A6-os, Q5-ös alkatrészeivel. Fék, futómű még csak nyomokban sem tartalmaz Passat kompatibilis alkatrészt (max. minimálisat).

De, még ha tartalmazna is: gyári cikkszámok VW/Audi egyezése esetén az árak nem különböznek, nem tesz különbséget a VAG, hogy milyen márkához veszed meg az adott cikkszámot. Az ár ugyanannyi.

Ugyanez a helyzet az utángyártottnál is. Egy cikkszám, egy alkatrész. Nem lesz attól olcsóbb az ATE féktárcsa, mert Passatba akarod betenni egy Audi helyett. Egy cikkszám, egy ár.

2019. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi az a sok ?

Ha 20ert veszel kocsit nehogy már a többi földhöz vágjon

2019. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös, pont ezt írtam, csak nem érted. Ami Skodába is jó, az nem lesz annyi, mint a BMW-hez.
2019. jan. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg pont arra válaszoltam, hogy ennél nincs olyan, ami jó lenne egy Skodába, mert teljesen más minden alkatrésze gyakorlatilag, még Passatban sem nagyon találsz megegyező alkatrészt (főleg kopó-fogyó alkatrészeket vettem figyelembe: fék, futómű)
2019. jan. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!