Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Először vezettem, gyomorgörcs,...

Először vezettem, gyomorgörcs, izzadás stb. Más is volt ezzel így?

Figyelt kérdés
Tegnap vezettem először életbe. Egyből forgalomban kezdtem semmi gyakorlópálya vagy hasonló. Nagyon feszült és ideges voltam. Az elején párszor félre váltottam. Én úgy éreztem, hogy rettenetes volt az ahogy vezettem. Aztán mikor kiszáltam az oktatóm csak annyit mondott, hogy egyszer ffeltartottunk egy kocsit más hiba nem volt a vezetésemben. Viszont már most kezdek besz*rni attól, hogy mi lesz a vizsgán. Sajnos nagyon izgulós vagyok.
2019. jan. 16. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első óra után nem érdemes következtetést levonni
2019. jan. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, más is volt ezzel így.

Én mondjuk pont élveztem az első órákat.

2019. jan. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tanultam nem volt gond. Mikor egyedül vezettem vidėken, vidėki városokban akkor sem. Kb 5 hónapja vezettem amikor pestre kellett mennem. Ott azėrt ideges voltam. Nagyon mas vilag vezetės terėn. :)
2019. jan. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a rendszert nem értem személy szerint. Valaki még életében nem vezetett autót, hogy a fäszomba lehet kapásból forgalomba menni? Mikor még én jogsiztam 8 éve kb, akkor annyira jó volt, hogy azt hiszem 9 óra volt rutinpályán, ott megtanult az ember nagyjából kanyarodni, elindulni, parkolni. Később jobban fog menni. Emlékszem mikor legelőször kocsiba ültem a vezető oldalon majd beszärtam, a pillanatban, mikor kiengedtem 1esben és elkezdett gurulni az autó.
2019. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nėgyes. Ėn is forgalomban vezettem elsőre. Igaz 17 ėve van meg a jogsim. Szal akkor rutin külön volt, de a rutinpálya az 6km re volt tőlünk. (Falu, az oktató is ott lakott) Szóval otthonról indultam mindig vezetni. Megallt az oktató, becsengetett, kimentem. Mondta hogy ėn vezetek azt annyi. Volt 2 km falu, 4km főút a pályáig. Vissza is ėn vezettem. Rutin vizsga után forgalomra már megszokott volt a vezetės. Oda miskolcra jártunk. Nem volt para emiatt.
2019. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legtöbben így vannak ezzel az elején. Én sem értem miért nem kell már rutin pálya, azért az nem volt rossz. Én anno még ott kezdtem ismerkedni az autóval.
2019. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ilyenkor 110%-ban elvonja a figyelmed a vezetés, ezért a lefáradás. Minél többet vezetsz, fokozatosan annál inkább tudsz majd egyre több dologra figyelni, és nem stresszelni. Elárulom, ez vizsgáig nem fog bekövetkezni, sokezer kilómétert kell vezess, hogy izgulás nélkül menjen majd.
2019. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!