Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltós Honda Jazz...

Automata váltós Honda Jazz mennyire jó választás?

Figyelt kérdés

Hétköznapi rövidebb utakhoz keresek magamnak autót, amivel két kisgyerekkel eltudok jutni városon belül A-bol B-be. Nem nagy távolságokhoz (nagyrészt 2-3 km), havi 1-2* megyek csak nagyobb távon és nem nagy bevásárláshoz kéne,azért egy sportbabakocsi férjen el benne, de annyi elég is.

Jelenleg egy 15 éves opel astrat használok, de nagyon vágyok egy automatára (kényelem miatt :) ).

Honda Jazz tetszik,10-12 éveseket néztem, amik árban beleférnének a keretbe. Mennyire megbízható egy ilyen autó ha ilyen "öregebb" példányt veszek?


2019. jan. 16. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Megbízható. Bár szerintem a manuális valtóval lenne az igazán elnyűhetetlen.
2019. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek a japán márkák már elnyűhetetlenek. A motor, és a hajtáslánc biztosan japán, és csak a többi készült máshol.
2019. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tipushibák:

[link]

"automata váltósnál viszont az indító kuplung lehet hibás.


És láss csodát használt teszten pont előjött az indítókuplung hiba:

[link]


(Valamint az ablakemelő is. Nem véletlen, hogy típushibának írják.)


Ettől eltekintve szerintem még jó választás, ha a vételárba/alkuba bele van kalkulálva a típushibák javításának költsége is.

2019. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nini, az indítókupplungra volt visszahívás is:

[link]


"kkor a 180 ezer forintos indítókuplungot cserélték szintén ingyen, visszahívási akció keretében, bár erről értesítést nem kapott az autó gazdája."

2019. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!