Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik ilyen fejegység...

Létezik ilyen fejegység Octavia 2 FL-hez?

Figyelt kérdés

Gyári Swing rádiómat cserélném le. Egyik opció a gyári Bolero, hogy legyen SD bemenetem illetve az SD-n tárolt számok között gyorsan tudjak navigálni, ha nyíg a gyerek, hogy melyik másik adott számot kéri.

Akinek van Bolero-ja, az elégedett vele? Elég gyors a menüje?

Jelenleg mp3-as és sima CD-n vannak a gyerekzenék, de az id3-tag beolvasás borzasztó lassú, ha gyorsan akarok váltani akkor trackszám alapján kell, így fejben kell tartsam, hogy hanyas folder, hanyas szám pl. Grillus Villmostól a Hóember című dal. Jobb lenne, ha képernyőt taperolva, fejlett és gyors keresőfunkcióval vagy navigációval 2-3 pillantással/érintéssel ki tudnám választani a megfelelő számot.


Létezik ilyen andriodos fejegység, hogy mégsem a Bolero mellett döntsek?


További „must have” elvárások, ha létezik:

- ne legyen rosszabb a hangja, mint a Swing/Bolero gyári fejegységnek

- működjön az OPS (első és hátsó tolatószenzorokat mutassa)

- legyen gyors és egyszerű a zeneszámok közti navigáció

- legyen jó az (RDS-képes) FM tunerje (mert ha nincs gyerek, akkor én rádió párti vagyok)

- USB/SD lejátszás (elég az egyik is)

- működjön együtt a gyári bluetooth kihangosítóval (saját, beépített bluetoothja lehet, csak az nem érdekel, a gyárit akarom használni)


Opcionális elvárások, melyek az esetlegesen túl magas felár miatt hanyagolhatóak:

- gyári kinézet (plusz pont, ha még keretet sem kell cserélni)

- beépített GPS Waze használattal (beépített vagy rejtve használható külső gps antennával)

- ha a Waze használható akkor a netet wifi-n vagy még inkább beépített 4G képes mobilnetről kaphassa (van mobilnetes társkártyám)

- távvezérelhető legyen telefonról, hogy ha én nem tudok/akarok a vezetés miatt foglakozni a zeneszámokkal, akkor az asszony a hátsó sorban is tudja vezérelni


Létezik ilyen, ami a szükséges és az opcionális feltételeket mind kielégíti?



2019. jan. 16. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Végre egy profin feltett kérdés!
2019. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Létezik, keresni kell.


Én 3-as Octaviánál néztem körül hasonló témában:

- gyári másikat sem lehet csak úgy beletenni, össze kell kódolni az autóval amit elvileg csak a márkaszervíz tud megtenni arany áron

- utángyártottból (ami pont a gyári helyére megy és mindent tud amit az és még többet is), anno kétfélét találtam, és az olcsóbbik (kenwood) volt 1200 euró.


Itt hagytam abba.

2019. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"össze kell kódolni az autóval amit elvileg csak a márkaszervíz tud megtenni "

Nem csak a márkaszervíz tudja, ott is emberek dolgoznak, nem varázslók. Ha jól beleássa magát az ember és megveszi a megfelelő eszközöket (sw/hw), akkor megy az saját kezűleg is.

Ami az utángyártmányt illeti eddig az RDC330g-t és RCD340-est találtam, de azok sajnos nem tudják az RDS-t és nem kezelik a gyári bluetooth modult, ezért kiesnek.

2019. jan. 17. 08:11
 4/5 anonim ***** válasza:
RCD 330 és RCD 510 es rádiók gyári kerettel passzol a Skoda OII 2005-2009 be. Ezt viszont legkönnyebben Aliexpresszen tudod megvenni. Vagy használtba keresel magyar hírdetőoldalakon. (jofogás,vatera stb)
2019. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy 60 ezer ft körül mozognak.
2019. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!