Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AM Motorjogositvány nehéz?

Bubori Kis Márk kérdése:

AM Motorjogositvány nehéz?

Figyelt kérdés
Nos halihó. Az lenne a kérdésem ,hogy a Segédmotora(AM) nehéz lerakni ? Ha igen mik lesznek benne? És menyibe fog kerülni?

2019. jan. 16. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
nem nehéz 130 000ft
2019. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Diák vagyok. Nekem is 130 ezer?
2019. jan. 16. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Hol 130 ezer? :D A sima A vizsga is csak 85 kb... Egy Am az nagyjából 50-60 ezer, ha nem buksz.


Először megtanulod a KRESZ-t, valószínűleg otthon, online, majd elmész személyesen vizsgázni belőle.

Utána van egy rutinvizsgád, arra készülsz pár órát, a suli biztosít robogót, meg védőfelszerelést, ha nincs. Ott egy pályán kell különféle feladatokat végrehajtanod, talán 3 külön útvonal van (a többi A-s jogsinál 3, de az Am esetén a 3-as útvonal könnyített). Majd ha ez is megvan, akkor több diákkal (valószínűleg) kimentek forgalomba, itt az oktató egy kocsiban ül, és vagy mögötted lesz, vagy előtted. Így, forgalomban is vezetsz pár órát, majd jöhet a forgalmi vizsga, anikor megmutatod, hogy gyakorlatban hogy megy neked a vezetés. Húzol egy vizsgaútvonalat, és azon kell szabályosan, magabiztosan végigmenned. Az oktató és a vizsgabiztos egy kocsiban kísér végig.

2019. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ha van némi egyensúlyérzéked, illetve érzéked hozzá, akkor nagyon könnyű. Ha sokat bicajozol, bicajoztál, akkor nem okozhat gondot.


Ha nincs tehetséged, életedben csak párszor bicajoztál, vagy alapból aggódó, neurotikus személyiségű vagy, akkor okozhat gondokat, de nem leküzdhetetlent. Olyankor az a fő kérdés, mennyire akarod valójában ezt az egészet.

2019. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Már többször motoroztam. Volt egyszer a forgalomban de semmi nem volt. Szerintem elégé magabiztos vagyok. Bizok magamban ,hogy sikerül-
2019. jan. 17. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából akkor meg is válaszoltad a kérdésed :) Az Am-hez semmi egyéb nem kell.
2019. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly csináltam meg kb 80e Ft lett

akikkel együtt vezettem nekik 100e Ft körül lett mert drágább oktatónál voltak vagy valami hasonló

Mindenki átment

2019. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!