Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek volt már autóval/motorr...

Nektek volt már autóval/motorral balesetetek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2019. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lightos "balesetem" volt régen.


Akkor még kezdő voltam viszonylag és beparáztam, ezért történt, most már nem történne meg. :)


Történet: murvás úton kanyarban a hátsó kerekes mercim kivágta a seggét.

Heves ellenkormányzás közben ijedtemben leugrottam a gázpedálról így a kipörgő kerekek hirtelen betapadtak és megugrott az autó az ellenkormányzás irányába ahol egy fa várt rám :)


Most már tudom, hogy ilyenkor nem szabad hirtelen elvenni a gázt hanem szépen lassan kell felengedni a gázt.

Azóta gyakoroltam is ezt hóban, murvában, esős fehér aszfalton.... most már nem ijedek meg és vissza tudom hozni az autót egyenesbe.

2019. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Vót

27/F

2019. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

18 évig még csak koccanásom se volt. Tavaly nyáron viszont városban hátulról belém koccantak az akkor 4 hónapos autómba. A hátsó lökhárítóm felrepedt egy arasznyi csíkban. Kamera, radarok, holttérfigyelő szenzorai nem sérültek. Cserélték kompletten a lökhárítót márkaszervizben, ami kb 380.000Ft-ba került a másik fél biztosítójának.

Ennél komolyabb szerencsére nem volt.

2019. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt.


(Nem tudom, miért vagy ezzel előrébb.)

2019. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt egy pár


Meg regebben anya autojaval neki mentem egy padkanak elég keményen egy kanyarba, SUV volt de leesett a sarvedo műanyag róla, az összes csavarral, útközben észre se vettem, venni kellett újat, anyukám totál kiakadt hogy hogy lehetett ilyet csinálni.


Egyszer majdnem elutottem egy macsekot, elrantottam a kormányt, szemből jöttek, szerencsére satuztam egyet és ő is így megalltunk, de nem sokon múlott.


Barátom autóját egyszer meghuztam, akkor meg új auto volt ráadásul, telibe ram alltak és nem figyeltem rendesen.


Ezek még nem voltak nagy költségvetésű balesetek, de egyszer lett egy törött szelvedom az új autómon, elem vágódott kanyarba a részeg motoros, és elutottem.


17 éves korom óta van jogsim, 24 vagyok most

2022. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!