Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki új 0 km-es autót vett...

Aki új 0 km-es autót vett forgalmazotól, az miért döntött teljesen új autó mellett?

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az új az új te haszñálod először magadnak kiméled meg tudod mit használsz esetleg több évig
2019. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Racionális okot vársz? Az nekem nincs. Szerettem volna már régóta szalonból egy autót, meg volt rá a keret, nem kellett semmi másra a pénz, megvettem az új autómat. Azóta élvezem, hogy új autó van alattam (4 hónapja), előbb-utóbb biztos elmúlik ez a feeling.
2019. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert a fiatal használtak sem voltak sokkal olcsóbbak. nem akartam 4-5 millát feltenni lutrira
2019. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Azért érdemes bele fektetni, mert használtra ugyan annyit költene az ember, amennyit bukik az új autón. Illetve tudja az előéletét, olajcsere periódus betartását, alap karbantartási ciklusokat, nincs annyi buktató vele, illetve tudja hogy nem vissza tekert az óra, nem fogja ott hagyni Németorszagba az út mellett. Persze az új autónak is előjöhetnek a bajai, de nem olyan drasztikusan, és fel lehet rá készülni.
2019. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik annyira jól tartja az árát, hogy nem éri meg a pár éves az újhoz képest. 2014ben 6,2ért vettem avensist 800E forint kedvezményt kaptam rá a szalonban. A 3-4 éves avensisek 60-100E km-rel 5M forintért mentek. Nekem megért 1M forint felárat hogy új az autó.
2019. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Megerni nem fogja megerni soha, barmint anyagikag, de ha nekem is kijonne a hat havi jövedelemből akkor nem hasznalt Zafirat vettem volna:)
2019. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a típus amit tavaly vettem akkor 3 éve volt gyártásban. Hasznaltauto.hu-n volt belőle pár tíz darab. Azok is általában alap motorral, alap vagy legfeljebb közepes felszereltséggel. Amik kicsit jobban felszereltek voltak, azokkal mind volt valami gikszer. Pl bugyirózsaszín, vagy undorító kárpit, eszement összeállítás, vagy valami hasonló...

Így egyedileg olyan autót állítottam össze, ami nekem megfelel. Nem kellett kompromisszumot kötni semmiben. Ugyan az a szín, ugyan az az ülés, ugyan az a motor, ugyan az a felszereltség, amit szerettem volna. (Ilyen összeállításból szerintem nem sok futkos az utakon. És ezek közül még kevesebb az eladó.)

Ha ennyi pénzt kifizetek egy autóért, akkor nem fogok kompromisszumot kötni, mert valamennyit lehetne faragni az árból. Ismerem magam, később sokkal jobban megbánnám a spórolást. És akkor már késő bánat...

A másik, hogy látom, hogy a legtöbb ember hogy bánik az autójával. (Tisztelet a kivételnek.) Még egy vadi újjal is. Ennyi pénzt nem szívesen kockáztatok egy lutri miatt, hogy aztán később derüljenek ki a turpisságok. Nekem az a 15-20% felár egy 1-2 éves autóhoz viszonyítva, megéri a nyugalmat. Én járatom be, én viszem köztes olajcserére. Azt és akkor cseréltetek rajta amit akarok olyanra amilyenre akarom. Nem más levetett cuccáért adok sok milliót, ami olyan amilyen.

Így szóba se került használt autó.

2019. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert egy hasznalt autóval szívtam mknt a torkosborz, eleg volt egy életre tanulopenznek fogom fel. Vettem egy ujat es örülök neki, nagyon szeretem.
2019. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még nem volt használt.
2019. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Helyettesítsd be a kérdésedbe az "autó" szó helyett a következőket.

-- alsónadrág

-- cipő

-- ház

-- lakás

-- wc-papír

Melyikből jobb a használt mint az új?

Autóból jobb a használt?


Válasz:

5 éve vettem utoljára újat.

Eddig semmi gondom nem volt vele.

Ha lesz, jön a következő. A szopóroller boldog új gazdájához kerül.

1. tulajdonostól márkaszervizben vezetett szervizkönyvvel. Minden számlájával.

2019. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!