Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lenne bölcs döntés,...

Mennyire lenne bölcs döntés, egy ilyen amerikai autót venni napi használatra?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 17. 10:01
 1/7 D. Brasco ***** válasza:

A PT Cruiser nem egy rosszul sikerült autó,csak az vele a baj hogy hazánkban a célközönsége kb nulla!Egy ilyet ha megveszel örök darab mert eladni soha nem fogod tudni az biztos!

Egyébként a nagy amerikai feelinget ne keresd benne,mert semmi köze az amcsi autókhoz,max annyi hogy a formája a régi hot-rodokat idézi de ezzel kifújt!Ha jól emlekszem a fejlesztése is európában folyt tehát ne várd a csatahajó/izomautó stb érzést!

2019. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az a tipikus ámerikai kocsi, de nem nagyon szokott vele baj lenni. Nem tudom milyen lehet az alkatrész-ellátottság. Eladni nehéz lesz.
2019. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, valamint, "szerkezetileg tökéletes állapot", Esztétikailag meg gondolom hulladék.
2019. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semennyire, de ez mondjuk pont nem is egy vérbeli amerikai autó, inkább európai technika.
2019. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a kérdés hogy akarsz e ilyen ronda autót vagy se ? Ha igen akkor meg kell venni kevés a km benne és olcsó mert a kutyának se kell. Én ha elviselnem a kinézetét megvennem ütni vágni autónak azt bontoba vele.
2019. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ez egy nagyon jó kocsi, nem kell szervizbe szaladgálni (faternak ilyen van). Kényelmes, és a külseje sem téveszthető össze. Amúgy nem kerül többe az üzeme, mint bármelyik azonos kategóriájú autóé. Otthon cserélünk minden kopót. Jó a lemezalapozás, nem rohad.


Bölcs döntés, vedd meg, és használd örömmel.

2019. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az alakja is.

De én kombi meg egyterű párti vagyok azért. Ez meg már arra hasonlít a leginkább.

2019. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!