Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Emelt fényű izzót szeretnék...

Emelt fényű izzót szeretnék venni az autóba, melyik a jobb? (H7) Osram Night Breaker Laser H7 Vagy GE Megalight Ultra H7 Nem a dobozra ráírt adatok érdekelnek, hanem a tényleges tapasztalatok! (Nem a régi verziók érdekelnek, hanem ezek. )

Figyelt kérdés

Emelt fényű izzót szeretnék venni az autóba,melyik a jobb? (H7)


Osram Night Breaker Laser H7

Vagy

GE Megalight Ultra H7


Nem a dobozra ráírt adatok érdekelnek,hanem a tényleges tapasztalatok!

(Nem a régi verziók érdekelnek,hanem ezek.)



#autó #világítás #lámpa #izzó #égő #Emelt fényű izzó #Emelt fény
2019. jan. 17. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Az "Az Auto" magazin csinált egy ún. pancsertesztet H7-es izzókra. A neten még nincs fenn, ez a legfrissebb újságban található meg.

Röviden: a GE Megalight Ultra "gyenge" eredményt ért el, az Osram NB Laser "jó"-t. Egyébként náluk a legjobb eredményt a Neolux Extra Light érte el, az lett a tesztgyőztes.

Élettartamot természetesen nem tudtak vizsgálni, ez csak a fényerőt hasonlította össze.

2019. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Nyugtass meg, hogy nem a megvakult foncsor miatt akarod a feltekert lámpádba!
2019. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Összehasonlítási alapom nincs. Nekem GE Megalight Ultra van már 6. éve az autómban. Abszolút elégedett vagyok vele. Szerintem jobb mint a normál izzó és a tartóssága is meggyőző. Osramot még nem próbáltam. Majd talán ha ez kiég...
2019. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. A foncsorral semmi probléma,és nincs is mattúlva a búra. Egyébként projektoros a lámpa,de nekem nem megfelelő a fényereje,az is lehet,hogy a leg gagyibb kínai égő van bent,nem tudom,soha sem néztem,de ha már cserélem akkor egy jó világosra szeretném,nagy hahotával
2019. jan. 17. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Night Breakert használok. Nekem jó, de nem érzek óriási áttörést az eredetihez képest.
2019. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem Hella volt a gyári, amit Bosch Pure light-ra cseréltem feleslegesen, mert semmit sem javult.

Végül több tesztet elolvasva az Osramot választottam.

Látványos a javulás, nekem két éve van meg és még nem égett ki, bár ha felesleges, akkor nem használom, mert van helyette DLR.

2019. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!