Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha DT 50r 2006, gyári...

Yamaha DT 50r 2006, gyári légszűrő csöve csatlakozik a dellorto 21 es karbihoz?

Figyelt kérdés
Most lesz tuningolva a motor, és a jelenlegi karburátort(16) cserélem 21 esre. Azt nem tudom, hogy a gyári légszűrőháztól jövő cső, rámegy e a dellorto 21 DS karburátorra.

2019. jan. 18. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Logikusan gondolj bele. A 16-osnak van egy átmérője, ami csatlakozik a légszűrőházra. A 21-esé nyilván nagyobb, de rá lehet erőltetni. Lehet, hogy melegíteni kell, cserébe nem lesz szép.
2019. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem találtam motoros webshopokban hozzá való nagyobb átmérőjű csövet, ezért gondoltam hogy kompatibilis. Akkor mégiscsak van valami "átalakító" féle?
2019. jan. 20. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Esztergáltatni szoktam kemény műanyagból, vagy ha nagyon gyorsan kell, akkor vékony falú gumicsövet húzok a karburátor és légszűrőház közé.
2019. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Esztergálásra nem is gondoltam. Hogyan tudnám mind ezt elmagyarázni úgy egy esztergálósnak, hogy megértse? Vagy amit feltettem kérdés nagyjából elég lesz neki? 21 átmérő cső kemény műanyagból, ami mennyire kellene hogy szűkítse? Gondolom a jelenlegi cső 16mm átmérőjű lehet, így valószínűleg olyan kéne. A bilincses rögzítést is ki tudják alakítani?

Köszönöm egyébként, és bocsi hogy értetlenkedek.

2019. jan. 22. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!