Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erőtlen, szinte padlógázzal...

Erőtlen, szinte padlógázzal is alig húz az autó, mi lehet a baj? Sokba fog kerülni a javítása?

Figyelt kérdés

1.4 es motor van benne, jobb oldalon az anyósülés előtt (nem a motor) olyan, mintha a kábelekből vagy a klímából fehér füst jönne elő.

A motorháztetőt felnyitva erősebben hallatszik, hogy jobb oldalról hangos, zúgó hangot ad a motor.

A kuplung nagyon puha, alig lehet érzékelni, hogy mikor kezd el fogni. Szélvédők, ablakok annyira bepárásodnak amikor bekapcsolom a fűtést, hogy nem lehet látni semmit. Próbáltam úgy is, hogy csak a szélvédőre állítom fűtést, de a párásodást nem hogy csökkentené, hanem fokozza.

Próbáltam kikapcsolt fűtéssel, de akkor is fennáll a jelenség, alig van húzása, kuplungot alig lehet érzékelni...


Tudom, hogy nem egy erőmű, de tényleg nagyon kell nyomni a gázt, hogy menni bírjon az autó. Mi lehet a baja? Sokba fog kerülni a javítása?


2019. jan. 18. 11:58
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Tekintve hogy ennek a szupertitkos autónak még csak márkáját sem tudjuk nem higy a tipusát,mégis milyen válaszban remenykedsz?!Nem mint ha úgy előrébb lennénk a vakra tippelgetéssel!
2019. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Citroen Xsara
2019. jan. 18. 12:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, csak sokan előítéletesek szoktak lenni egy autó márkával kapcsolatosan.
2019. jan. 18. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Hűtővíz mennyi van benne? Nem fogy?
2019. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak megtippelem... lehet ha most elvinnéd nem kerülne annyiba,mintha továbbra is így használod és ezzel halálra kínzod.
2019. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A radiátorból vagy a csövekből folyik a hűtő folyadék, és ez gőz nem füst.

De hogy a kuplungnak mi a baja azt is megkellene nézetni szerelővel.

Ha nincs benne hűtőfolyadék ne nagyon nyomd neki mert sokba kerül.

2019. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jól sejtettétek, a hűtővízzel van probléma, konkrétan fűtőradiátor törés.
2019. febr. 4. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!