Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyoták ma is elvisznek a...

Toyoták ma is elvisznek a világvégére mint 10-20 éve?

Figyelt kérdés
Vagy 5 év után lerobbannak mint az audik...
2019. jan. 18. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Már azok se a régiek többet bir mint az audi azert 7-8 evesen el kell adni azokat is de én is a rizs zabáloktól vennék autót
2019. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, hogy ez megint egy szimpátiaszavazás lesz csak. Milyen audik robbannak le 5 év után?


Nyugodtan vehetsz Toyota-t, van annyira megbízható mint az Audi, más kérdés, hogy szerintem technológiában, komfortban stb az Audi vezet

2019. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

10-20 éve elvittek, ma vissza is hoznak :D

Még most is a legmegbízhatóbb gyártmány, Honda, Suzuki, Hyundai/KIA szorosan mögötte, a Mazdákban a motor hiába nagyon jó, csak a kaszni elporlad körülötte.

És mindezek után jönnek a többi európai gyártmányok.

Az új motorok nagyon tartósak, ha megkapják a rendes szervizelést (erre sokkal érzékenyebbek, mint régen). A turbó is kopóalkatrésznek fogható fel, amelyikben van, néha cserélni kell.

2019. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as jól csapta le, nála a pont.
2019. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Milyen audik robbannak le 5 év után?"


Pl. az enyém. Ráadásul autópályán.

2019. jan. 19. 07:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Szopacs, több százezret mentem VW-nekkel (gondolom nem kell bemutatni az Audi kapcsolatot), soha nem robbantak le. Egy autóból nem lehet következtetéseket levonni. Pláne nem ennyiből "autópályán robbant le"
2019. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!