Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel vagy benzin? Mit valaszt...

Dízel vagy benzin? Mit valasztanatok?

Figyelt kérdés

Aki benzinest vezet az szidja a dizelt.

Aki dizelt vezet szidja a benzinest.

A dizelesek azzal vannak hogy keveset fogyaszt jól húz, meg az átlag fogyasztással vágnak fel stb

A benzinesek azzal vannak hogy van hangja nem traktor meg csak azt élvezet vezetni. Nincs turbolyuk stb.



Indoklással, saját véleménnyel nem egymásét szidva áruljátok el sajátm el nekem mit gondoltok ezekről.

Miért és melyiket valasztanad?


Szándékosan nem irtam bele h hosszu rövidtávu használat meg ilyesmi. Mert az érdekel h amit szived szerint hasznalnal mi lenne nem az amit az agyad szerint kellene hasznalnod


2019. jan. 19. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
És itt van ismét a nagy kérdés!
2019. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
en benzines vagyok es kiprobalnam egyszer a dizelt hogy lenne egy olyan autom.
2019. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Benzines Omega és a Diesel Alhambra boldog birtokosa vagyok, különbség annyi, hogy mást tankolok bele a kúton ami nagy figyelmet igényel mert azzal megyek amelyik kulcsát megragadtam. Fogyasztás nem érdekel mert végső soron egyenlő és ugyan olyan gyors mind a kettő. :)
2019. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Első autóm benzines. Mostani második dízel.

És nem vágyom vissza szívó benzinesbe, csak turbósba

2019. jan. 19. 14:15
 5/17 anonim ***** válasza:

benzines turbós ds3 , 5.6 átlagfogyasztással és nagyon jól gyorsul, húz stb

dízel turbós phedra, 6,8 átlagfogyasztással , súlyából adódóan kilőni nem lehet vele,de amikor már beindul jól megy és húz stb

Tehát nekünk ég és föld a kettő,mert az egyik súlyba és méretbe majdnem duplája. Ez a kicsi nagyon jó nekem benzinesbe, a nagy meg nagyon jó dízelbe. :D

2019. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kérdező! akkor most mi is az igazi kérdésed? Vegyél egy turbós benzinest, oszt jónapot!
2019. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Van a családban 1.6-os turbódízel és 1.2 turbóbenzin, illetve volt 1.4 szívóbenzin. Mindegyiket szeretem vezetni, nem szoktam fintorogni, hogy jaj most benzin, jaj most dízel.
2019. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6# a ti véleményetek. Ez a kérdés. Autót úgyis azt veszek amit akarok nem megkerdezem...


Többieknek köszönöm

2019. jan. 19. 14:48
 9/17 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele,hogy vigyen el A-ból B-be.Egyszóval nekem mindegy,hogy benzines vagy dízel.Lehet a későbbiekben változni fog a vélemênyem(4 hónapja van jogosítványom).10 évig buszoztam, eltudod képzelni milyen megváltás számomra,hogy nem kell várakoznom .Egyébkênt egy 2003-as Vw Polo-t hajtok,igaz csak 1.2-es.
2019. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igazából teljesen mindegy. Van 3 benzinesem még 1 Diesel rohangalosnak előtte is volt Diesel.

Nézzük: a dieselnel nem erdekel hogy Diesel mert arra van hogy ledobom a parkolóba nekimennek míg mozog használom . De el tudnam vele az életemet képzelni .


Családi új 2.5 szívó benzines Szedán:

Jön megy, tetszik hogy lámpánál nincs hangja csöndes kellemes.


Hétvégi v8 benzin az is új: itt számít hogy benzines vagy Diesel mert ha kerregne nem vettem volna meg.


Így alapvetően mindegy nincs preferenciam a benzines Szedán csöndes olyan kis finom cucc én jobban szeretem de menet közben Mind1 lenne hogy Diesel vagy benya csak. Ez lett, megbizhato autót akartam

2019. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!