Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 B6 1.8t quattro vélemény?

Audi a4 B6 1.8t quattro vélemény?

Figyelt kérdés
Az alábbi típusú autó érdekelne és szeretnék meghallgatni pár véleményt róla. Esetleg hasonló kategóriájú autó is érdekelne ha valakinek van amit tud ajánlani. (Bmw kizárva)
2019. jan. 20. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszinte és elfogulatlan véleményem, hogy a motor jó, a technika jó, az autó öreg, csúnyán öregszik a beltér, főleg a gumírozott kapcsolók.
2019. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Drága a fentartasi koltsege.

Ha barmi tonkre megy benne akkor 5x annyit kell kifizetni ra mint egy kozepkategorias autoban.

2019. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Es mivel tobb mint 10 eves ezert nem kell csodalkozni ha tonkre megy valami....

Ha meg majd 2 havonta ki kell adnod nagyobb osszegeket az fajni fog.

2019. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megvan ennek is minden hátránya, ami a dízelnek megvan, cserébe sokkal is többet eszik, mint az 1.9 TDI. Nem biztos hogy megéri. Bár a quattro miatt plusz pont jár, ha egy konkrét példányt néztél ki.
2019. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Összességében nem rossz autó. Én két évig vezettem egyet. Nem lóg ki az Audik sorából. Kormánya halott, összkereke orrtolós, futóműve eszméletlen lágy, de más negatívumot nem tudnék róla mondani. Nagy távolságú (200km+), napi rendszerességű utakhoz megfelelő lehet. A sportosság és az izgalmasság szikrája sincs meg benne, így ha egyedül kell utaznod benne akkor készíts be valami jó zenét/hangoskönyvet vagy valami más elfoglaltságot mert nagyon könnyen be lehet benne aludni, akár nappal is. Az viszont tény, hogy akár 1000 kilométeres utat is simán le lehet benne nyomni, úgy hogy közben nem fárad bele az ember. Tipikus autópályás autó. Nekem a leghosszabb utam 1100 kilométer volt vele (Budapest-Edertal), egyszer sem éreztem arra késztetést hogy megálljak pihenni.
2019. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. jan. 20. 17:24
 7/10 walk w1th mee ***** válasza:
gyenge lesz.
2019. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mihez gyenge ?

Egy atlagos felhasznalasra tokeletes.

2019. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem versenyezni fog vele e kerdezo.
2019. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy az 1.8T motor remek, quattro hajtás fantasztikus. Fenntartása nem kerül lényegesen többe egy kommersz autónál.

Szerintem jó választás, csak ne leharcoltat nézz.

2019. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!