Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Horváth Andrást (handras)...

Horváth Andrást (handras) miért szidják ennyire? Megnéztem a legújabb laptimeing részt (i3 vs i8) es minden komment arról szól, mekkora gyökér.

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon igényes videós, aki ügyel a legkisebb részletekre, mindezt ízlésesen és jó minőségben leforgatva adja át hetente többször, mástol nem láttam ilyet még.

2019. jan. 20. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokan nem bírják a stílusát.
2019. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy-két videóját láttam youtube keresgélés alapján véletlenszerűen kattintottam rá. Nem szoktam kommentelni. De van egy tenyérbemászó stílusa, ami sokakat irritálhat. Azt hiszem jó példája azoknak, akikre azt mondják megosztó személyiség.
2019. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezer meg egy indok lehet arra, hogy miért szidják. Vannak akik irigységből, mások nem értenek egyet azzal amit mond, és megint mások pedig nem szeretik a stílusát. De azért ahogyan én látom eléggé tör felfelé, a videóinak nagy népszerűsége van, sokan támogatják Patreonon is, szóval összességében azért szerintem inkább kedvelik.


Én is úgy vélem egyébként, hogy igényes videókat csinál. Tetszik, hogy mindig lelkes és figyel a minőségre. A stílusával nekem nincsen bajom, szerintem jól áll neki a "jutuberkedés". Egyedül ami engem néha zavar, hogy a műszaki dolgokkal nincsen mindig teljesen képben. Ami persze megbocsájtható, hiszen nem villamosmérnök a végzettsége, meg nyilvánvalóan idő még az ember elsajátít minden fontos dolgot, de néha ellentmondás figyelhető meg két videója között, ami kicsit kínos. Amúgy összességében szeretem én is.

2019. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
17%
Az a baj ezzel az emberrel,hogy eleve van egy stílusa,de ami ettől is rosszabb,hogy az egész csatorna meg amit csinál egy non-stop imazsámoly az elektromos autók fele forditva!
2019. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából két részre szakad a tábor: van akik nagyon szeretik (a követői), mások utálják. Az igazi speedzone rajongók úgy látszik nagyon utálják, mert én is olvastam a kommenteket, és megdöbbentem, pedig nagyon jó kis adást összehoztak, és jót is tett a műsornak, hogy András maximalista, BZ pedig a nyers stílusával visszavágott, nagyon élveztem. Én majdnem minden speedzone részt megnézek, bírom Pistát is, és ugyanakkor Andrást is követem, az ő szemszögéből is érdekes meghallgatni a dolgokat, még akkor is, ha nem az átlagember fejével gondolkozik. Szóval ja, elítélem én is ezt a mai negatív kommentáradatot.
2019. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem magaval a jovovel , az elektromos autozassal van bajuk sokaknak, amit sok 'ujsagiro szakerto' fel belatni.
2019. jan. 21. 15:49
 7/8 D. Brasco ***** válasza:
3%

Szerintem szó nincs arról,hogy magával az elektromos autózással van baja egyeseknek!Nekem ugyan nincs vele bajom,de tekintve hogy még elég kiforratlan a dolog nyilván tartanak tőle!Mint ahogy attól is,hogy nem kell hozzá 2 diploma,hogy belássuk hosszú távon a jelenlegi állapotokat ismerve fenntarthatatlan ez az egész amit ma elektromos autozasnak hívunk!Ha valóban ez lesz a jövő akkor szerintem ez biztosan nem ebben a formában fog megvalósulni ahogy jelenleg ismerjük/gondoljuk/számítjuk!

A másik meg amit nem igazán értek,hogy sokan úgy tekintenek erre mint valami szenzáció meg világmegváltás,meg micsoda újkeletű dolog!Azt közben ez az egész kb egyidős az autózás történetével!Az előző század elején is volt egy csomó elektromos autó,csak ugye az olajlobbi nyert!És most lehet itt vészmadárkodni higy a belső égésű motorok kora lejárt meg hogy egy lassan 150 éves technikát csiszolunk még mindig,de ugyanez elmondható az elektromosokról is!Mert azokkal is kb ugyan az a probléma még mindog mint 100évvel ezelőtt!

2019. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miert nem lenne ez jo? Egyre nagyobb hatotav, gyorsabb toltes, jobb autok
2019. jan. 21. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!