Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintettek első autónak jó...

Szerintettek első autónak jó a lada? Mennyit fogyasztanak? Ciki ladával járni szerintettek? Felhasználói vélemény akinek van, tudna írni?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a ladákat.Lehete újabb kocsim is,de én ladát szeretnék.

2019. jan. 25. 17:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Ha imádod, vegyél Ladát.

Bár nem tudom mit imádsz rajta, ha lénywgében semmit nem tudsz róla.

Lehet szeretni a Ladát, de ma már a régiek inkább hobbi autók, nem napi használatra valók. Viszonylag sok fut még az öreg Ladákból, de hosszabb útra kevesen mernek elindulni vele.

Fogyasztás? Számít? 10 liter fölött.

Szervó? Nincs. Ciki? Nem különösebben foglalkoznak vele, nem ciki, de bem is nagyon csidálkoznak rá.

Megbízható? Lehet rajta gyakorolni a szerelés alapjait.

Esetleg új Ladát szeretnél? Az sem ciki, sőt azt meg is csodálják :-)

2019. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Igen ciki, csak G Mercivel szabad járni különben 'fújjhrohadnékicsorógyász" Jó autó a Lada ,de idős ezért előjönnek a gondok, én is Ladát akartam aztán Swift lett mert ... mert miért kell megindokolni? Mert occó volt :D
2019. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán felmerül a kérdés, hogy mennyit fogyaszt, akkor neked nem való a Lada.
2019. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
De milyen Lada? Granta? Vesta? Niva? vagy 2105? Egyik sem jó autó, a régi meg még vacak is. ha ez a mániád, vegyél, de ettől még nem lesz jó autó. És igen, sokat fog fogyasztani és mindig kell rajta valamit csinálni.
2019. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
3.hozzászoló nem kombináljá már létszives,ne leszel okosabb hogy kombinálgatsz.Nem számit,csak azért kérdeztem meg mert érdekel,hallotam hogy kicsit többet fogyasztanak,mint egy átlag autó.
2019. jan. 25. 19:33
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászolásokt,mindegyik ladáért oda vagyok amúgy,persze tudom hogy nem egy volswagen szint,de ez egyértelmű,azért szerintem az alkatrészekel nem lenne baj sehol,bármelyik bácsika megcsinálja,meg amugy is megtanuln
2019. jan. 25. 19:36
 7/25 A kérdező kommentje:
Swiftre senki ne probáljon rábeszélni,nagyon nem vagyok oda értük.
2019. jan. 25. 19:37
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
kérdező: azt azért kérdezd meg, mennyi alkatrészt kapsz még az öreg ladákhoz...főleg karosszéria elemet.
2019. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van már hozzá alkatrész, nem éri meg pár darabos tételt behozni ennek a kevés Ladának.
2019. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Még hogy nincs alkatrész ellátottság?


Megnyugodhat mindenki, hogy lehet még kapni, sőt lesz is.

2019. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!