Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud mesélni hogy...

Valaki tud mesélni hogy hogyan működik a simsonoknál a felújítás majd aztán német oldalon az eladás? Pl. : hogy kell-e valamiféle engedély hozzá és hasonló dolgok.

Figyelt kérdés
Simson Staromat újítanám fel teljesen majd aztán eladni Németországba.

2019. febr. 2. 17:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam az eladás érdekelne inkább. Újítottam már fel Simsont csak azt épp nem adom el.
2019. febr. 2. 18:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmi. Felújítás során nem történik átalakítás, ugyan olyan marad a motor mint előtte, csak jobb állapotú lesz utána.
2019. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Ha német piacra akar értékesíteni Simson motorkerékpárt, akkor s felújítás igen magas minőségben ( restaurált állapotba kell hozni)

Nekem került ki Németországba felújított motorom.

Eredeti német alkatrészekkel végeztem el a javítást. Minden csavart Eska eredetire cseréltem.

Adattábla és a vázszám jól látható legyen(természetesen egyezzen)

Szinének gyárinak, vagy azzal teljesen azonos árnyalatúnak kell lenni, akkor 1500-2500 euro is lehet kapni érte, ami 450-620 ezer forint. Átlag motor felújítása kb 150-200 ezer forintba kerül eredeti alkatrészekkel!

Nem tudom, hogy megéri-e? Ha nem 100%-os a restaurálás, akkor a németek sem fizetnek érte, vagy nem veszik meg, hiába hirdeted német oldalon.

2019. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!