Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire érdemes egy ilyen...

Mennyire érdemes egy ilyen autót venni 2019-ben?

Figyelt kérdés
Páromnak szeretnék venni egy autót, mivel otthon van a kisgyerekkel és ha el kell ugornia valahova a (kis)városon belül akkor azt bármikor megtehesse. Tehát az autó 90%ban városban lenne használva. Jelenleg ami nekem is és neki is tetszene az egy második generációs Prius lenne ami mellette szól, hogy tágas, kényelmes ülések, hibrid ezért nagyon kellemes a fogyasztása városban, tudom nem egy erő autó, de nem is baj hisz nem erre kell, valamint automata váltós ami szintén feltétel. Olyan 1.5 milliót szánnék az autóra plusz 200 ezret esetleges szervizekre. Mennyire érdemes ilyen autót venni?! Tényleg annyira jó autók mint mondják vagy ezek felett is eljárt az idő?!

2019. febr. 3. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Prius jó választás még a első generációs is. Olvass népítéletet, egyből megjön a kedved, nekem is megjött már csak a pénz nem :D 1.5hsd?! jó kis moci.
2019. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Masfel millioert tizeneves Prius-t kapsz. Ugyanugy lutri, mint kb. barmilyen auto, ennyi ido alatt sok minden tortenhet vele. Az akkupack nyilvan nem lesz mar a helyzet magaslatan, ugyhogy a hibrid-elmeny jelentosen el fog maradni az elvarttol. Csereltetni lehet, de az nem olcso mulatsag es felkeszult szerviz kell hozza, a sarkon lako 76 eves Jozsi bacsi, aki Trabanton meg Dacian tanulta ki a mesterseget, azt se fogja tudni mi micsoda a motorterben.
2019. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyilvan tusztában vagyok, hogy nem egy teljesen új autóra kell számítani, de egy fapados 2005-ös swifthez képest azért gondolom többet tud nyújtani :)

Rendes márkaszervízben szoktam szereltetni az autóim, kivéve a munkába járós ezres swiftem :)

Olvastam azt is, hogy nem kell az akksit se egyben kicserélni, cellábként is lehet ami annyira nrm vészes összeg.

Köszönöm a gyors válaszolat!

2019. febr. 3. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb használtautós portálon 51 db MKII Prius van, ebből mindössze 8 fér bele listaáron a keretbe, ami a kínálat 16%-a...

Erősen elgondolkoznék, hogy kiadjak-e ennyit egy ennyire kínálat alja autóért

2019. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Prius zseniális autó, de sajnos ezt az eladók is tudják, és 1,5 M-ért nehéz lesz jó állapotút találni. Márkaszervizben való átvizsgáláshoz ragaszkodni kell a vásárlásnál.

Olcsóbb alternatívának nagyjából bármilyen szívóbenzines kisautó szóba jöhet. Pl. Fabia, Clio (ezekből van kombi is a babakocsinak), Mazda 3. Ha nem Priust vesztek, akkor az automata váltót én elengedném, egyrészt erősen beszűkíti a kínálatot, másrészt könnyen tud csinálni egy párszázezres szervizszámlát.

2019. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jo auto a Prius es amerikaban is nagyon nepszeru.

En vennek egyet ha lenne ra penzem de sajnos az olcsok nagyon sokat futottak mar, a jok meg dragak.

2019. febr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!