Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan akinek Suzuki...

Mindentudó99 kérdése:

Van itt olyan akinek Suzuki autója van régebbi? Két cső megy a tartalék hűtővíz tartályból. Az egyik talán lefele. Hova? Fogalmam nincs. Szétrágta az egér. Nem jövök rá.

Figyelt kérdés
2019. febr. 6. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a túlfolyó?
2019. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilt rendszerű hűtő kiegyenlítő tartálya az egyik cső általában az akksi tartó tálca kis vájatába ( milyen j-ly bocsi? ) annak segítségével megy ki a fölös folyadék a másik meg a hűtő kiegyenlítő tartályába megy. Ha aktuális lefotózom, de várnod kell délig addig vagyok suliba nem engednek ki..
2019. febr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz értem nem kell fotó. Én is túlfolyóra gondoltam. Én nem tudom miért kaptak rá a kocsira az egerek ennyire. Nagyon rágják.
2019. febr. 6. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerezz macska illetve kutya szőrt és harisnyába csavarva tedd bele a motortérbe. Vagy hagymát egér azt nem szereti, de az nyest lesz.. kutyaszőr a megoldás.
2019. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem kösz.
2019. febr. 7. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!