Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 vs. Lexus IS 200 vs....

BMW E46 vs. Lexus IS 200 vs. Mazda 6 vs. Honda Accord vs. Alfa Romeo 159 vs. Volvo S40?

Figyelt kérdés

Használt autó vásárlás előtt állok, ez lenne az első autóm. Viszonylag jól keresek, de azért a gatyám nem költeném szervizre. Nem azt mondom, hogy gombokért lehessen fenntartani, de 500 ezres tételekbe nem szeretnék belefutni. Nem zavar, ha lesz valami baja, de azért nem akarok hetente lerohadni vele. Fontos, hogy csak benzines jöhet szóba. E46-ból facelift utániak, Mazdából az 1. Gen., Accord 7. Gen. S40 2004 utániak. Főleg autópálya és országút kevés várossal. Évi 15E km kb.


BMW : 320i, 325i, 330i jöhet szóba

Mazda : 2.0, 2.3 GT

Accord : 2.0 vagy 2.4 Type S

159 : 1.9 JTS 2.2 JTS 1.8TBI

S40 : csak 1.8


Ezek közül melyik lenne a legjobb választás, ha a megbízhatóságot és a fenntarthatóságot nézzük? Tételezzük fel, hogy mindegyikből találok olyat, ami nem vagy csak picit rozsdásodik és nincs lefingva az autó, volt gazdája. A teljes keret kb. 2M Ft



2019. febr. 6. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Accord 2.0

Types ből tutit ennyiért nem kapsz.

Nem nagy szám autó de orális szex mentes

2019. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A 159-es szerintem még a legöregebb is min. két évvel fiatalabb, mint a legutolsó E46. Én olasz-párti vagyok, de a benzines 159-ből csak az 1,75 TBi-t venném..de azt nem könnyen találsz eladót ennyiért. A Mazda rohadni fog, a BMW is jó eséllyel. A Volvo nagypapás autó, az Accord ezek közül talán a legjobb. Igaz, ennyiért patika BMW vehető, akár a hathengeres 20i-is.
2019. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.650.000-ért találtam egy 325i-t, 2003-as, magyar rendszámos, 209 ezer km-el, le is kérdeztem, valós. Full HD képeken elég jól néz ki. De félek megvenni :D rengeteg rosszat hallani a bimmerekről. Megbízható szerelőm van amúgy. Meg alkatrész is annyi lehet hozzá mint a sár. Népszerű autó.
2019. febr. 6. 19:18
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Nem a motorra fogsz sokat költeni, hanem a környező dolgokra.
2019. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
100%

Az alfából a 2 jts motor olyan harmatos a 159-be hogy csak na.......az 1.75tbi nem rossz cserébe annyit fogyaszt,hogy nem győzöd majd tankolni!

A mazda ha nem rohad akár jo valasztas is lehet!

A hondát nem vágom.

A bmw.........hát nem tudom,most komolyan kell az neked?!?

2019. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Imádom ezt az annyi alkatrész van hozzá...mihez nincs? Vagy mire gondolsz? Hogy bontóban?
2019. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon nem vagyok BMW párti de ezekből 2 millió környékén néznék egy 330i coupe-t, a többi elég sótlan egy autó.

Bár pályázásra sokkal inkább dízelt vennék.

2019. febr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
39%
Kizárnám ezek közül az alfát és a volvot. Biztos több baj lenne velük mint a másik 3 márkával. Még annyi hogy ne hagyd magad hogy rábeszéljenek dieseles autóra.Egy dieselben van porlasztü, részecskeszűrő, és még 1000 féle dolog ami méreg drága. Ha sokat pályázol akkora 2000cm3 benzines motor elég lenne a fogyasztás miatt. Sok sikert!
2019. febr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!