Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kevés pénzből milyen használt...

Kevés pénzből milyen használt autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Vásárlásra max. 500 eft áll rendelkezésre.Sokan sok félét mondanak. A suzukiról például két ellentétes tanácsot is kaptam. 1. azt éri meg a legjobban.... 2. "papír" a karosszériája, koccanás, esetleg egy baleset esetén ez veszélyes lehet. Kezdő sofőrnek ne ez legyen az első autója. Szerintetek?
2019. febr. 9. 18:45
 1/7 anonim válasza:
60%
Miért nem veszel opel-t? Olcsó hozzá az alkatrész és nem papírból van mint a Suzuki... Elég jó áron ki lehet fogni! Csak ne dizelt mert ha kopott a motorja az hidegben be nem indul..
2019. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

500ezerből még motorból is csak egy nagyrobogó jön ki, autóból meg örüljön az ember ha kap ennyiért viszonylag még jó állapotú de már koros példányt.

Két lehetőséged van, nézel ennyiért, amibe ráadásul bele kell venni a papírmunkát is, vagy összekaparsz egy viszonylag jó összeget amiből már nem a kínálat aljáról kell választani.


Az autózás sosem veszélytelen, aki ettől tart az nem is értem miért csinált jogosítványt, ennyi erővel vegyen mindenki Ford Rangert, Hummert ha úgy biztonságban érezné magát.

2019. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
350-ből vettünk 2004-es 1.4-es peugeot 306-ot, kisebb problémák voltak csak vele, klímaventillátor csere, ilyesmi szóval nem feltétlenül osztom kettes válaszát.
2019. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
1-es-el teljesen egyetértek!
2019. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az első és a második autóm is régi Swift és tényleg a proli ismerősök, osztálytársak mindig leszóltak miatta.. karosszéria nem egy kazánlemez, nekem az egyszerűsége tetszik, míg Apu a többi autóját havonta viszi szerelőhöz én csak gyertyát ,szűrőket, olajat ,szíjakat cseréltetten, de balesetnél lehet ottmaradok..
2019. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na mert az ilyen áron kapható opelek azok masszívak lesznek...
2019. febr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

+1 az Opel-nak.

Ennyiért kapsz vállalható Astra G-t.

2019. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!