Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné q7 v12 tdi manapság?

Megérné q7 v12 tdi manapság?

Figyelt kérdés

Németországból behozatott ,állítólag 140 000-et futott 2012 évjáratu bikáról lenne szó.

Ami nagyon tetszett benne az 1000nm nyomaték és a 500 LE.

Gondolom ezzel a kocsival nem gond az európai avagy északafraikai kiruccanások nyáron.


Valakinek volt e már efféle szörnyeteg az udvarában, ha igen, tapasztalatok, hibaforrások, általános fenntartási díj (úgy hallottam havonta minimum 60k üzemanyagon kívül ,átlagban).


?



2019. febr. 10. 10:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
47%

Volt egy ismerősöm, játékgépekkel foglalkozott a 2000-es évek végéig míg a fidesz ki nem csinálta, na neki volt egy ilyen 6.0 v12 TDI Q7-ese. Ültem mellette párszor mikor az M7-esen a Balaton felé megküldte, olyan volt mint egy űrhajó ami fel akarna szállni.


Nekem az új A6-os van 3.0 TDI-vel, bőven elég ez is, néhol még sok is.

2019. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!