Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia Sportage benzines, hetek...

Kia Sportage benzines, hetek óta alig akar elindulni a motor. Olyan hangja van, mint egy rossz kávédarálónak. Lehetséges, hogy az egyik henger nem megy indításkor?

Figyelt kérdés
Viszont ha adok egy-két gáz fröccsöt, kezd szépen járni a motor. Ha nem adok gázt, addig zörög, és lehet csak bebeszélem, de benzinszag is van. Gyújtás után is várok, hátha nem szivattyúzta fel a benzint a pumpa. Azt hittem eddig, hogy a nulla fok miatt van. Tegnap a gyertyákat is megtisztítottam, de amúgy is fehéres, szürkés volt ahol szikra van, a menet felé a gyertya falán volt csak kormosabb. Hibakód sincs. Mit tudok még megnézni? Lambda, vagy a beszívott levegő mérő? Vagy a benzin szivattyú rosszalkodik? Ja, és csak akkor van, ha áll az autó több órát, reggel melóba, meg onnan hazajövet mindig van. Viszont egy óra elteltével simán indul. Picit mintha néha remegne az autó, ez azt hallottam, injektorra is utalhat. Egyesbe gurulok alapjáraton, és kicsit rálépek a gázra, kicsit berángat. Vagy az oxigén szenzor?

2019. febr. 12. 20:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!