Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Február 3. -án véletlenül...

Február 3. -án véletlenül matrica nélkül hajtottam az autópályára,10 nap eltelt, de még nem kaptam büntetést, ez azt jelentené, hogy megúsztam?

Figyelt kérdés
Február 3.-án véletlenül matrica nélkül hajtottam az autópályára, köze 20 km-t mentem rajta. Simple alkalmazásban azt hittem megvettem a matricát, de csak akkor jöttem rá, hogy nem így történt, amikor otthon megnéztem, hogy kaptam-e e-mailt róla. Utána csekkoltam az alkalmazást és ott érvénytelen vásárlás történt. Valamiért nem sikerült a vásárlás, szóval abban a hitben voltam, hogy van matricám. 10 napja történt az eset, azóta nem kaptam büntetésről levelet, előfordulhat, hogy még kapok vagy ez azt jelenti nem vették észre és megúsztam?
2019. febr. 13. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Véletlenül...
2019. febr. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem volt olyan pont a 20 kilomėteren ami csekkolja az autót akkor megúsztad. Ha volt akkor nem. Majd megy a bünti.

Mindenesetre nem kizárt hogy pont megúszod.

2019. febr. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eléggé esős idő volt, remélem nem kaptak el, egyébként a Simple ma írt választ és vizsgálják az ügyet. Levonták a pénzt a havi díjra és nem kaptam meg a matricát...
2019. febr. 14. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!