Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyika legjobb furgon lomizás...

Melyika legjobb furgon lomizáshoz? Ti mivel csináljátok? Nézik a müszakit hogy neme nincs már rajta?

Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem lomizok. Lomist látok, hívom rájuk a zsernyákokat, hogy húzzanak a műszaki nélküli szutyokkal a rákba.
2019. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Én 3 típust láttam egy távoli helyen egyszer:

[link]

[link]

[link]

2019. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Mégis hol akarsz te autókázni műszaki nélkül?
2019. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Mit értesz lomizás alatt? Mert az is lomizás, ha hetente jársz ki Londonba ócska cuccok után. És oda már nem jó akármi.
2019. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Ducatot vetsm még anno aztán csak a kézifék működött rajta, azza vittem mindent mondjuk csak 40-el mentem mindenhova, ügye pályán meg 50 a min. (Nem 60) aztán emlékszem télen a hóba mentem mert a "út és látási viszonyoknak megfelelően kell megválasztani a sebességet" nem is volt dudálás , 100 ezret raktam bele és uccsó 1 hónapba fék nélkül szinte meg kettesbe indult. 3 személyes volt és a végén 4 kopott de használható kerékért adtam el amit később a bmw-re raktam amivel trélereztem ekkor voltam 16 éves :D jó volt.
2019. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
5.Ezzel nyernél hazugság versenyt.
2019. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 D. Brasco ***** válasza:
80%
Bástya vetyél valami lyó fort traszitot!!!Lehetőleg szügyig rohadva......kéccázé valami tesótú' ,osz monnyad meg neki hogy nemelehetne-e hoty óccsóír leműszakisztassa oszt akkó tudol lomozni hiápa állit mek a rentőr!!!
2019. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk ránézésre általában olyanokat használnak amiket le tudnak adni vasba a rakománnyal együtt.
2019. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!