Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Középdob nélkül. Vélemények?...

Dj Dodessz kérdése:

Középdob nélkül. Vélemények? (Fiat brava 1.4)

Figyelt kérdés

Probálom érthetően elmagyarázzni...van egy Fiat brava 1.4-esem és nem rég lett egy sport hátsó dob fel rakva Hd Racing spordob!!

De nem vagyok megelégedve a hangjával mert nem az harapos hangja van nem túl hangos mondható h halk ahozz képest..és hallotam erről hogy ki veszik a középdobot és helyére csak egy csővel helyetesitik...attól hangosabb lesz, teljesitmény nővekedés vagy csökkenés?? nem lesz baja..??(Tisztába vagyok hogy müszakin nem fog át menni azt ne is írjátok) amúgy a katalizátor helyett gázgyorsitó van fel rakva!

Minden véleményt várok és meg hallgatok..



2019. febr. 16. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
érdemes lenne egy kipufogóssal konzultálnod. Szerintem az a fojtás nem okozna gondot, ha nem lenne benne. A saját véleményem, hogy egy Bravan hülyén néz ki/hangzik egy ilyen. Ráadásul egy semmirenemjó 1.4.... De ez meg a te dolgod.
2019. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm szépen a véleményt!

Amúgy meg csináltam és nagyon jó harapos hangja lett és teljesitményben is jobb lett.

Amúgy nem hangzik rossznak mivel nem egy átlagos Bravárol van szó, hanem egy fullos tiningoltrol teljesen fel van spolerezve stb..

2019. febr. 16. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ma 10.24 óta meg is lett csinálva, az szép...

A tuning elég vicces egy 80 lóerős autón, de ezt hagyuk is. A Brava nem ez a karakter, az egy nem túl szép családi autó. A Bravot még megérteném, pláne ha erős motorral szerelt. De ez a te dolgod. (Bravam van)

2019. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg hidd el nem ma kezdtem a szerelést csak mondom meg kérdem kinek mi a véleménye!! Amúgy nem hiszed el küldjek róla képet.??? Lehet hogy csodálkozzol meglepödcc h ilyen is van
2019. febr. 16. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azon csodálkozom, hogy egy max.300 ezret érő autót, ami gyenge és legkevésbé sem sportos, minek cicomázod fel. A véleményemet megírtam. Meg azt is, hogy Brava tulajdonos vagyok.
2019. febr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mind1 kösszi a véleményeset! Ki hogy csinálja szerintem az a maga dolga nem vagyunk egyformák..
2019. febr. 17. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!