Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek miért hanyagolják...

Az emberek miért hanyagolják el az autójukat?

Figyelt kérdés
Sok olyat látni hogy kb. szétesik az ember alatt a kocsi, csörög, zörög amellett vagy fél éves kosz van rajta. Ez mire jó?

2019. febr. 16. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Igénytelenség.
2019. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Valakinek az autója a legféltettebb kincse, másnak meg egyszerűen csak használati eszköz.
2019. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Akinek használati eszköz, annak csak az a lényeg, hogy biztonságosan menjen.
2019. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én autóm például egy célszerszám, egy eszköz, aminek az a funkciója, hogy minden nap megbízhatóan elvigyen A-ból B-be. Induljon mínusz 15 fokban, fűtsön-hűtsön, kanyarodjon és álljon meg, ha kell. Ennyi. Épp ezért műszakilag mindig kiváló állapotban tartom, nem mondhatod, hogy elhanyagolom.

Ja, hogy koszos? Horpadt? Meg van karcolva? Hiányzik a díszléc az egyik oldalról, meg van ütve a felni, repedt az egyik hátsó lámpabúra? Kifaszt érdekel? Nem műtárgy, autó.

2019. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mindenki más.

Én ma a jó időt kihasználva 3 órát pepecseltem a 16 éves autómmal, pedig minden hétvégén legalább kiporszívózom.

2019. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hanyagság, igénytelenség. Nemtörődömség, mert csak az kell, hogy guruljon. Nincs kedve/ideje/pénze foglalkozni vele az illetőnek. Van aki mindenre sajnálja a pénzt, vagy tényleg olyan csóró, hogy a kötelezőkön kívül havonta egyszer meg tudja tankolni, két-három évente vesz egy kanna teszkós 15W40-es olajat, a többire meg nem futja.

Nem vagyunk egyformák. Akiket érdekel az autós téma és nem csak a napi rutin közlekedőedényként tekint az autójára mint pl én is, szereti, ha kívül-belül tiszta és a legkisebb hibát is azonnal kijavítja, figyel a legkisebb gyanús zörejre is. Mást meg nem érdekel, amíg gurul, addig használja.

2019. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is van rohangalos autom. 1 éve egy hölgy letépte az elejét egy pajeroval kaptam betetlapot azt úgy használom leszakadt elejével. Lokos sincs rajta.

Nem érdekel. Motor forog, 130e km utan kapott vezermuszijat néha lecserelem az olajat , mivel VW minden lámpa ég a műszerfalon de kit érdekel kinn hagyom az utcán a kulcs benne tényleg míg mozog használom azt vonzóvá, már 11 éves.

Lehet hogy igénytelen de minden padkara felmegy ha recseg az alja recseg , ha ravagjak az ajtót ravagjak, ha ramallnak és mögöttem egy autó eltolom. (Elöl nincs lokos azért nem tudom előre tolni)


Teljesen tökéletes , soha semmilyen incidensem nincs , stresszmentes Budapesten autózni , a legjobb.

2019. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Az emberek miért hanyagolják el a párkapcsolatukat? Az autóra jut idejük, a párjukra nem?

Ahogy előttem írták, mindenkinek más a fontos.

2019. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Ahogy írtam, igénytelenség. Ez a fenti válaszok többségéből is kiderült.
2019. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ahogy írtam, igénytelenség. Ez a fenti válaszok többségéből is kiderült."

Ez csak az elvetemült autóbvzik számára tűnik igénytelenségnek. Normális ember számára az autó nem egy dísztárgy amit naponta fényesíteni kell, hanem egy - fegyelem! - jármű. Célja nem a szépség, hanem a funkcionalitás.

Kérdezhetnénk azt is, az emberek miért babusgatják úgy az autójukat, mintha az több lenne egy közlekedési eszköznél? De nem kérdezzük, mert épeszű ember leszarja, mit csinál a másik. Csak pár bolond autóbvzi foglalkozik folyton az autójával - és ha épp van egy fél szabad perce, akkor mások autójával.

2019. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!