Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccm chopper, kinroad xt50...

Tamas3791 kérdése:

50ccm chopper, kinroad xt50 kezdő motornak megéri?

Figyelt kérdés
a vegyél simson-t válaszokat köszönöm nem kérem

#motor #kezdő #kinroad xt50
2019. febr. 16. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az 50 ccm (igaz robogó) kicsit gyengének tűnt, ahhoz, hogy a városban tartsam a tempót. (ez csak a "nagy" főútvonalakra igaz)


Az, hogy mi éri meg, a te preferenciáidtól függ. Nekem például a kétkerekű egy praktikus közlekedési eszköz, nem érdekel, hogy néz ki. Ha neked a chopperes kinézet fontos, akkor megéri.


Én a kínai mototól kicsit tartanék, de ha az árral megtámogatják a döntést vállalható


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__70..

2019. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire kezdő motor, illetve mire van jogsid, mire akarod használni a motort, meg a környékeden milyenek az utak? Milyen magas vagy, elférsz-e rajta kényelmesen? Youtube-on írta egy videó alatt a feltöltő, hogy 173 centivel már neki is kicsi volt az xt50 chopper.


50-esek közt inkább 2-üteműeket nézz, mert dinamikusabbak a 4-üteműtől. 12 colosnál ne legyen kisebb a kerék! A vízhűtéses blokkok általánosságban jobbak, mint a levegősök, mert állandó hőmérsékletet tudnak biztosítani a hengernek, amit nagyon szeret a motor (pl Aprilia RX 50, RS 50, Honda NSR 125 R). 50-esnél nagyobbat okmány nélkül ne vegyél semmiképp.


Kínai vagy "nem kínai", ez örök vita lesz a motorosok közt. Akinek kínai van az meg van vele elégedve, aki meg soha nem ült még rajta az valószínű nem is akar és nem is fog.

Nincs ezzel semmi baj.

2019. febr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

B-s jogsim van, kipróbálnám a motorozást, ha megtetszik leteszem nagyobbra


úgy konkrétan nem tudom milyet akarok, először nézegettem krosszt aztán endúró aztán túra endúró, és így tovább, a legjobban a túra endúró tetszik de az nincs a környékünkön eladó(vas)

Ezt láttam és megtetszett ezért tettem fel a kérdést

2019. febr. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!