Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia Duster - 2013 (benzin)...

Dacia Duster - 2013 (benzin) vélemények?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a Dacia Duster - 2013 (benzin) -től?


ha tapasztaltból írsz kérlek tüntesd fel hogy nem csak egy vélemény .


2019. febr. 18. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Vélemény,de ültem benne utasként, csak épp 2017esbe.


Menni jól megy, újonnan 2 hetes korában volt egy apró gondja az elektronikával, de tegyük hozzá, hogy siettette az autót,osszeszerelesi gond volt.


Nem sokat utaztam benne, Békéscsabától-Jászberényig, de nem találtam benne a megfelelő pozíciót sehogysem. Amikor előre hajoltam majdnem a fejem a tetokarpithoz ért, s szűknek érezni az egyébként nagynak tűnő autót.


Kiszallasnál könnyen összesarazod magad a diszleccel.


Kívülről egyébként szép autó, ennek ellenére mivel nem jarok messzire kéne.

2019. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen benzin? Mivel van turbós meg szívó. A szívó egy üzembiztos motor, 8 litert kér átlagban.
2019. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2,0 benzin, automata nem megy, de cserébe 12 litert fogyaszt. Probléma nem volt vele, idönként kigyulladt a check engine, de elalszik magától.

Az autó egy öszvér, kényelmetlen, az úttartása semmilyen, cserébe terepjáróhoz mérten olcsó az üzemeltetése. Nekem céges autó volt.

2019. febr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"újonnan 2 hetes korában volt egy apró gondja az elektronikával, de tegyük hozzá, hogy siettette az autót,osszeszerelesi gond volt."

Ezen felröhögtem! :-) A román munkás sietve rakta össze az autót az állandó sebességgel haladó gyártósoron, mert Kovács úrnak Magyarországon sürgősen kell az autó. :-)

2019. febr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt régi 1310, tudom, h nem sok köze van a Dusterhez, de sose vennék d

Daciat, mentem Dusterrel, mint elöttem irjàk, kényelmetlen, sokat fogyaszt, instabil, megbìzhatósàgra nem tudok semmit mondani, azt dícsérik benne.

Jelenleg egy Mitsubishi Outlander 2.4 em van, amit egy fapados új Duster negyedéért vettem, 180e kilométerrel, ami nekem kell van benne, klima, el ablak, ülés fűtés, 4x4 stb. de öszintén szólva nem adnám egy Dusterért, ha legalább 5 évig használnom kellene, kényelem, menettulajdonságban magasan veri a dustert.

2019. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 5


elhiszem neked, de ilyen régi tizenéves autók vásárlásával már kétszer is rászedtek szóval most nem akarok már 5-6 évesnél idősebbet venni semmiképp

2019. febr. 25. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!