Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány kilót bír el egy motor?

Hány kilót bír el egy motor?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy barátom szeretne venni valamilyen endurot első sorban munkába járáshoz, de néha azért elmennénk csak úgy motorozni is. Na már most ő 160kg. 2t 125ccm-es motorból létezik olyan ami jól elvinné? Én kawasaki kmx 125-n gondolkodom mert úgy hallottam hogy azok elég erősek. Ti mit gondoltok?

2019. febr. 20. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy az egészsége érdekében kezdjen el fogyókúrázni.


Elviszi a 125-ös is csak lassabban fog gyorsulni értelemszerűen.

2019. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogyózik, 180-ról indult úgyhogy halad szépen. :D Igen azt gondoltam de akkor talán el tud vele járkálni. :D Köszi a választ. :D
2019. febr. 20. 13:14
 3/5 Drazicc ***** válasza:
39%
Nem lehetne neki szervezni egy zetort utánfutóval? A motor sírva fogja bírni, és végül öngyilkos lesz.
2019. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

180? uhh az elég necces lehetett már :) Akkor hajrá neki!


Persze, hogy el fog tudni vele mászkálni, a kétütemű sokkal erőseb mint egy négyütemű.

2019. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha vesz egy ilyet vegyen melle 3 kuplungszettet is mert szarra fogja hasznalni egetni hogy elinduljon.
2019. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!