Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor alufelni javítása?

Motor alufelni javítása?

Figyelt kérdés

Érdemes ezt javítani? Annyit észlelek belőle, hogy a 15 éves gumiba hetente kell rápumpálni, de új gumival biztos jobb lenne.

Egy napi keresgélés után 2 helyet találtam, ahol ezzel foglalkoznak.

Amit találtam, 20ezer lenne csak a javítás és még cégnév sincs, nem túl bizalom gerjesztő.


kép

[link]


Sosem megyek 130km nél gyorsabban.


2019. febr. 20. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképp találj valami megoldást rá szerintem.


Attól függ, mennyibe kerül egy új felni a motorodra. Én valószínűleg újat vennék, hacsak nem kerül mondjuk 80.000-nél többe. Akkor talán megfontolnám a javítást, ha egyáltalán javítható. Nekem megér 4-szeres árat az, hogy biztos legyek benne, hogy nem fogok egy hibás felni miatt meghalni.

Laikusként nem tűnik biztonságosnak, biztos nem mennék vele így, nem hagynám annyiban. Ki tudja, mikor kap olyan irányú, erejű terhelést, hogy hirtelen szökik el a nyomás. Mondjuk egy kanyarban. Az se ártana, hogyha nem 15 éves lenne a gumid, az már önmagában eléggé veszélyes tud lenni, ha peched van.

2019. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!