Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyakran cserélték le...

Milyen gyakran cserélték le autótokat egy másikra?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Minden nap. Lévén hogy 2 autóval járok jelenleg.

Egyébként nem cserélek autókat, még mindig az első autómmal járok, 17 éve vettem, akkor volt 20 éves. Azóta már minden cserélve volt rajta nagyjából, talán a kardántengely és a hátsó híd kivételével.

2019. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1982-es Audi 80-as?
2019. febr. 20. 23:26
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Nekem cégautóm van, három évente cserélik, csak addig tartják amíg garanciális.

A privát autóm vagy 15 éve megvan, csak hobbicélt szolgál, nincs is tervben a cseréje.

2019. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos még senkik nem cserélték la az autómat. Pedig ráférne.
2019. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 3. autóm van jelenleg. Az elsőt 1 ėv után cserėltem. A második 16ėvet futott (meg megvan, mert 2 hete vettem a 3.at.)
2019. febr. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%

Minden 10 évben egy újabb 10 évesre.



Üdv,

egy Magyar büszke (adózó) polgára.

2019. febr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor kirohad alólam, akkor. :) egyszer volt rá példa. Remélem a mostanit jól megcsinálta a karosszériás.
2019. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem se cseréli le senki az autómat, magamnak pedig még nem cseréltem.

Terv szerint vagy 2-3 éven belül cserélek, ami 5-6 éves tulajdonlást jelent vagy használom addig, amíg szét nem esik.

2019. febr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az első autóm 3 évig volt meg, 14 évesen adtam el, igazából annyi bajom volt vele, hogy gyenge volt, korához képest gyönyörű állapotban volt, egy rozsdafolt nem volt rajta. Ha erősebb lett volna, a mai napig meglenne. Tavaly év végén vettem egy új autót, a mai használtautópiac körülményei között nem mertem, és nem is akartam használt autót venni, 2.0 turbóbenzin, mostanában nem tervezem leváltani, remélem sokáig kiszolgál majd.
2019. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az első kocsim egy Maruti volt. Elég sokat költöttünk rá, nagyon belenyúltunk vele. 3 évig volt meg és amikor úgy hoztuk el a szerelőtől, hogy füstölt (ette az olajat), akkor mondtam, hogy megy a háztól - amikor megvettük, motorgeneráloztatva lett).

Majd lett egy 15 éves kis swiftem, ez 6 évig volt velem, tavaly nyáron adtuk el. Dolgos kis rabszolga volt. Baj nem volt vele, csak a légkondi hiányzott (sokat megyek).

És most egy 9 éves Coltom van. Imádom ezt a kocsit, nem tervezem lecserélni, minden benne van, ami kell.

2019. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!