Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford KA 1.3 51W A9A1 kocsiba...

Ford KA 1.3 51W A9A1 kocsiba milyen motorolaj ajánlott?

Figyelt kérdés
Eljött az esedékes olajcsere. De nem tudom sajnos milyen olajat érdemes vásárolnom hozzá.

2019. febr. 21. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
a szerviz majd intézi, ne aggódj. gondolom nem te cseréled.
2019. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Shell GTL motorolaj párti vagyok, nagyon meggyőzött a technológia és a hatás is, viszont első sorban mindig az a legjobb az autódnak, amit a saját szervizkönyve előír!

A kúton ezt nézesd meg majd azzal, aki cserélni de ott pontosan meg tudják majd mondani, hogy melyik lehet neked a legjobb. :) Jó tanács, inkább válassz prémium minőséget, mert így meg is tudod hosszabbítani a motor élettartamát!

2019. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Shell valóban jó név, de hidd el, semmivel nem tud többet, mint bármi más, ami igazolhatóan eredeti. A lényeg abban van, amit írtál: olyat kell bele tennie a kérdezőnek, amit a gépkönyv előír. A márka másodlagos, a származási hely a lényegesebb.
2019. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De igen én cseréltem az olajat. Nem bízok szervízekben. Végül Castrol Magnatec - 5W-30-t kapott.
2019. márc. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!