Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent az autónál az...

Mit jelent az autónál az ingnition 2? Ez szivja le az aksimat

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Izzító, a kettes meg a hengert jelöli, hogy melyik.

Állandóan megy a kettes henger izzítása.

2019. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor ott valószínű hogy az izzító relé a hibás.

Szükség megoldás képp ha leveszed arról a gyertyáról a kábelt és elszigeteled attól még indulni kell három izzítóval is.

2019. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehuzgáltam egyesével a kábelt de nem eset vissza a fogyasztás
2019. febr. 22. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Mit huzgáltál le? Az izzító gyertyára anyával van ráfogatva a kábel. Menetes a vége.

[link]

2019. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még ő se tudja... 😀 Egyébként az ignition az gyújtást jelent. Az első sztem bevan szívva vagy nyomva vagy nem tudom honnan szed ilyeneket...

Kérdező ezt hol olvasod vagy mit akarsz ezzel kérdezni?

2019. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A biztositék dobozon van az ingnition 2 ez szivja le állóhelybe az autó aksiját ja és benzines az autó nem diesel
2019. febr. 23. 04:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Aha értem már. Tehát azon a biztosítékon levett gyújgásnál áram folyik. Ezt mérted multiméterrel? Vagy ha kihúzod akk nem merül le?
2019. febr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ott a baj higy kiírsz egy kérdést, többször magad is hozzá szólsz és már lehet hogy az is kiderül, benzines autóról lehet szó.

De az eddigi műszaki tudásod alapján még az sem biztos.

2019. febr. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért enyire nem kell hülyének nézni csak tudom hogy benzines igen azt a biztositékot kihuzom megszünik az áramfogyás
2019. febr. 23. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!