Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford fiesta (2006) műszerfalon...

Ford fiesta (2006) műszerfalon kigyulladt a motor, fék, abs lámpa, ezen kívül nem megy a km óra és középen a benzint jelző kijelző sem. Az autó tökéletesen működik. Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

"Az autó tökéletesen működik."

Ezt nem állítanám a fentiek fényében. :D

2019. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tapasztalat az,hogy ilyenkor egy jó villamosságszerelő segít rajta.
2019. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kicsit komolyabb válaszokra gondoltam.

Különben igen,fizikailag minden oke vele,úgy értettem...

2019. febr. 23. 07:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen komolyabb válaszokra?Egy sor hiba lehet ez miatt az autóddal,amit biztosan nem tudok megállapítani,főleg ha még az autód nem is láttam,nincs a műhelyemben.Ezt mind át kell zongorázni,de előbb lefuttatni egy diagnosztikát az adott típusú autóval.

Ezt írták már a Totalcar-on is hogy"nem vagyok egy orákulum,nem ismerek minden autót",de itt is számtalan hiba lehetőség van.Ez nem olyan,mint pl. egy kuplung kinyomócsapágy hiba,hogy a kuplungpedál lenyomásakor jelentkezik.

Így látatlanban egy csomó dolgot kicseréltetnék veled,felesleges pénzkidobással.

2019. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!