Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható autószerelő Győr-Ko...

Megbízható autószerelő Győr-Komárom környékén?

Figyelt kérdés
Üdv! Tudom nem itt kéne, de nem tudom hová máshová írni kérdésemet, ami nem más, minthogy egy olyan megbízható autószerelőt keresek, aki nem b*** át, mint oly sokan manapság(van rossz tapasztalat). Komárom-Győr környékéről volna szó. Elsősorban csak annyi lenne, hogy futóművet kéne átnézni, hogy melyik szilenteket kéne kicserélni az autón, mert már nem mai darab. Mennyibe kerülhet egy ilyen átvizsgálás? Egyetlen egy kritériumom van csak, hogy nem szeretem otthagyni az autómat sehol, tehát ott szeretnék lenni, mikor átnézni. Másodsorban pedig ha talál cserélendő alkatrészt, akkor nem horror áron, hogy még a gatyámat is otthagyom kicserélné nekem. Szintén nem szeretném otthagyni a kocsit, ez az Achillesom, de gondolom nem vagyok egyedül. Szóval nagyon remélem, hogy rátalálok egy olyan rendes szerelőre, akiben meg lehet bízni és ésszerű áron dolgozik. Köszönöm előre is, ha kapnék választ.
2019. febr. 22. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsőre a szerelőmet ajánlottam volna, de nála minimum egyhetes előjegyzés van ismeretleneknek, valamint nyilván egy vadidegennek nem adja ugyanazokat a kedvezményeket mint régi kuncsaftoknak, hisz akkor nem lenne pénze a műhely fejlesztésére, spéci szerszámokra, stb. Viszont ajánlok valamit:


Kwikfit, Győr. Elsőfutómű-ellenőrzés- és beállítás munkadíja 6900Ft, valamint átnézik a kocsit is. Ha cserélni kell valamit arról nem tudok nyilatkozni, de adnak árajánlatot.

2019. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megpróbálom akkor őket.
2019. febr. 23. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Van több kis műhely is, de ezt a hülyeséget, hogy állsz munka közben a szerelő fölött mindenki utálja. Aki normális, annak csak felb/szod az agyát, aki meg nem, ahhoz úgyse viszi normális ember.


Futómű állításra van egy igen komoly szaki Komáromban az autóvillamosságissal szemben a Török Ignác utcában pl. De a nevére nem emlékszem már. Nekem anno Golf-nak ott állították be, amikor már senki sem tudta.

2019. febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!