Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért olyan ocsmányak a mai...

Miért olyan ocsmányak a mai autók?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, ahogy rohamosan az évek során romlik az autók minősége.


Amióta jött ez a dízelmizéria Németből, a kocsik DPF-je miatt már kétévente egy horribilis összeget kell rájuk cserélni.


Ezen kívül sokkal rákkeltőbbek, a motorok kisebbek és gyengébbek lettek, benzinesekből is egyre inkább csak turbós változat elérhető, ergo nem alkalmas városi rövidtávú használatra ,stb.


Gyártanak-e még PD motorokat,vagy utángyártottat Németországba, amit hidegen hagy a mai károsanayag kibocsátás?


2019. febr. 23. 08:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Mert egyre butábbak a kérdezők.

no offense

2019. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Most akkor ocsmányak, a minőségük romlik vagy csak az a bajod hogy nem vényóc?
2019. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen te, csúnya új világ. A 286 lóerős 3.0 TDI Audik 8 literrel elszaladgálnak, a 200 lovas turbó benzinesek képesek 7 litert fogyasztani. Nagyon csúnyák ezek az új autók.
2019. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen. És az a híres 3 literes dízelcsoda, elektronikai és egyéb problémákkal lett felvértezve.


És ha besz.rik, akkor nyomban le is tilt.Nincs az, hogy majd Jancsi bácsi a szomszédban bepöccinti.

2019. febr. 23. 09:16
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
akinek van 3.0-ás audira pénze, az ne azt várja, hogy a szomszéd Jancsi bácsi fogja bepöccinteni...ez szerintem pusztán igénytelenség, nem a feleslegesen kiadott 100ezrek megspórolása :D
2019. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig ez a duma megy, hogy milyen hamar tönkremegy, bla-bla... A valóság az, hogy 500-600 ezer km-t gond nélkül elmennek, a régiek sem bírtak ennyit komolyabb beavatkozás nélkül.
2019. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Jól van .Ha tudjátok is igazolni, egy új tegyük fel, A7 3.0 TDI-t amit mondjuk 3 éve vettetek, 500 000 km múlva is megy, le a kalappal.

szerintem egy nullást a végéről le lehetne szedni, és már hihetőbb

2019. febr. 23. 12:28
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

cégvezetőm q7-ese kb. 2 éves, és már belerakott 176ezret...és nem a szervízbe hordja állandóan, szóval tessék, igazolva van a valóság...


azt te se gondolod komolyan, hogy valaki félmilliót rak bele 3 év alatt...

2019. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Könnyen dobálózik a kérdező az ötszázezrekkel, de ennyit a BKV buszai nem futnak 3 év alatt, nem hogy átlag autó...
2019. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Először úgy gondoltam, válaszolok valamit a kérdésedre.

De miután másodszor is végigolvastam, és rájöttem, hogy minden állításod tévedés, így csak erre a pár sorra futja.

Azt még értelmezni sem tudom, hogy "utángyártottat". Miből? Autóból? Ráadásul Németországban, és hidegen hagy a károsanyag kibocsájtás? Németországban? Nóóóóórmális????

2019. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!