Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sedan suzuki swiftbe szeretnék...

Sedan suzuki swiftbe szeretnék távirányítós központi zárat szerelni konkrét kérdés lent?

Figyelt kérdés
szóval központi zár motorokkal az ajtókban pipa tehát nekem csak a jeladós dobozkára lenne szükségem hogy tudjam távirányítóval nyitni, namármost ugye a kp. zár vezérlő a csomagtartóban van akkor a jeladós dobozkát csak simán be kellene raknom a régi vezérlő helyére és kész is vagyok a dologgal vagy azt máshova kell bekötnöm és a vezérlő marad a helyén?

2019. febr. 24. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Régi marad. De vidd el szerelőhöz mert nem olyan egyszerű bekötni egy laikusnak.
2019. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok teljesen laikus műszaki dolgokhoz, igazából ha elmondják mit hogyan a legtöbb dolgot meg tudom csinálni egyedül is, szóval ha az eredeti kp. vez. marad akkor hova kell bekötni a jeladós dobozkát?
2019. febr. 24. 18:36
 3/5 A kérdező kommentje:
na találtam egy egész jó leírást ahol ugyanezt írják mint amit te csak elmondják h miért érdemes helyben hagyni a régit, szóval azt írják h be lehet kötni közvetlen a régi helyére viszont akkor kulccsal nem fog működni a központi csak távirányítóval ezt meg tudod erősíteni?
2019. febr. 24. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen más a két vezérlő csatlakozója, nem cserélhetőek fel egymással, kivéve ha gyári Suzuki vezérlő, mert talán léteztek gyárilag távirányítóval nyitható autók is, csak ebben az esetben működhet az egyszerű csere.

Egy korábbi kérdéshez már válaszoltam, (#2, #3). Még mindig működik a vezérlő, csak lekoptak a szimbólumok a távirányítóról, illetve elemet kellett benne cserélni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__73..

2019. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Igen a régit benne kell hagyni hogy kulccsal is nyíljon. Nekem is ugyanilyen autóm volt. Ugyanilyet kötöttem bele. Csak azzal a különbséggel hogy én villamossági szerelő vagyok. Igazából ha a vezérlőhöz kapott bekötési rajzot tudod értelmezni, akkor be tudod kötni.
2019. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!