Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van köztetek telekocsizó?

Van köztetek telekocsizó?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok?
2019. febr. 25. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok éve csinálom.

Kezdetben utasként vettem igénybe évekig.

Felébe kerül, mint a vonat, több cuccot tudsz vinni, jó fej embereket ismersz meg és általában házig visz.

Utasként százból egy rossz élményem volt. Életveszélyesen vezetett a srác, de ez ritka és egy kis rutinnal elő lehet szűrni (nagy, gyors kocsi, sofőr fotója, a tényleges menetidőnél jóval kevesebb van feltüntetve...)


Autósként ingyen van a benzined, nem kell egyedül utazni, és egyszer összejöttem az egyik utas csajszival :)


Amióta van telekocsi és éppen nincs autóm, vagy rossz, csak ez jöhet szóba. Fel nem ülök buszra, vonatra...

2019. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Mi teletálazunk már 5 éve. Nagyon jó, megéri, mindenkinek tudom ajánlani, még estére is marad.
2019. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak utasként vettem igénybe, most sofőrként egyre inkább elgondolkozom, pro-kontra érvekkel.


Pro:

- Céges autóval járok, így gyakorlatilag "zsebpénz" lenne másokat hozni.

- Lenne társaságom 2-3 óra út alatt.

Kontra:

- Kezdő sofőr vagyok, amíg bizonytalannak érzem néha magam, addig nem akarok ismeretleneket magam mellett tudni. Bár egyre inkább azt látom, hogy vezetek úgy, mint az átlag autósok.

- Szeretek egyedül utazni, nekem az autópályás esti vezetés az "én időm".

2019. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy utasként alapvetően jó tapasztalataim vannak, persze érdemes megnézni kivel utazunk.


Például inkább kifizetek +500 forintot, de ne kelljen hátul 3-asban nyomorognom. Vagy legyen klíma.


Nagyon rossz tapasztalatom gazán nem volt. Olyan volt, hogy nem volt túl beszédes, szimpatikus akivel utaztam, látszott rajtuk, hogy csak "nyűg" az utas és csak a pénzért viszik el.


Vagy volt aki 160 alatt nem ment pályán. Már ott gyanús volt, hogy indulás első pár percében ledudált maga elől egy taxist. Aztán meg folyamatosan villogva, másoktól 50 centire haladt. Még ki se sorolt a előtte lévő a másik sávba ő már félig mellette volt és hasonlók. Mindezt világ lazájaként fél kézzel támasztva a kormányt. Közben pedig a csaja mutogatta neki az érdekességeket Facebookon, Youtubeon. Na ott annyira nem élvezte az utat, értem én, hogy "rutinos" sofőr, de azért csak 2-3 vadidege emberért felel.


Illetve igazi kedvencem. Fiatal srác. Végig telefonált, Messengerezett. Telefonálás elő mondata az volt, hogy "Szia anya, most indultam. Olyan éhes vagyok, szédülök". Mindamellett olyan gyenge volt az autó fényszórója, hogy konkrétan nem látszott előttünk az út. Ő meg 150-el vakrepülésben nyomta a telefont. Ott azért már szóltam, hogy nem kéne.

2019. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!