Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért érdekel az interneten...

Miért érdekel az interneten annyi embert hogy ki mit vezet?

Figyelt kérdés

BMW-m van. Nem mutogatni meg menőzni vettem. De állandóan le vagyok bunkózva meg hülyegyerekezve. Miért nem lehet a másik döntését tiszteletben tartani? Ha szürke skodám lenne senki nem szólna be.

A suzukisoknak meg a fasztrásoknak miért nincs beszólva? Meg nekik miért nem szidja az anyjukat mindenki kollektíven? Amikor a team véradást szervez vagy kórházaknak, rászorulóknak gyűjtenek az nem forog a közbeszédben.


És akkor én vagyok a tahó...


2019. febr. 25. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Az emberek miért érzik szükségét, hogy neten megírják milyen kocsijuk van mikor senkit sem érdekel.


Amúgy is, neten mindenki azt ír amit akar, nekem meg 2 Rolls Royce és 3 Ferrari van a garázsban, ja meg várom, hogy hozzák a Chiront...

2019. febr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anoním oldalon vagyunk. Elhiheted hogy nem felvágni szerettem volna. Lehülyéznélek, de tudom hogy ilyen szinten csak szándékosan lehet félreérteni amit írtam.
2019. febr. 26. 00:36
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Például engem nem érdekelt, te mit vezetsz, de azért leírod, hogy BMW-s vagy. Aztán azon siránkozol, hogy lebunkóznak, kollektíven. Aztán beírod, hogy fasztrások...így. Ez nem bunkó dolog szerinted?

A BMW-sekről kialakult kép pedig tényeken alapul. Nem mindenkire igaz, de azért nem gondolod, hogy van alapja?

2019. febr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy első vagyok, de vicces, hogy nem értetted a lényeget... megsúgom, nekem is az van amúgy, és nem értem miért még egyszer sem volt ezzel kapcsolatban semmi negatív élményem a forgalomban... Innentől kezdve meg ha beszólnak az nem a kocsi miatt van, hanem a vezetési stílus stb miatt.
2019. febr. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja kis off, elárulom még hírekben is volt mikor például egy baleset után, ahol családfő halt meg márkatársak mentek segíteni, adományokat vittek a feleségnek, illetve gyerekeknek... az már más kérdés, hogy ha picit rákeresnél megtalálnád többek között az erről szóló cikket is.
2019. febr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szidnak ott mindenkit, max nem figyeled mert pont nem a bömös sofőrt anyazzák, így elsiklasz felette. Kapnak a suzukisok,az audisok, kapnak a francia autósok stb stb.

Mindennek van alapja, de mindig vannak kivételek.

2019. febr. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Én csak a bunkó BMW-st tekintem bunkó BMW-snek, a többi hidegen hagy, semmivel jobban nem veszem észre őket a közlekedésben, mint pl. a Nissanosokat. Minden márka vezetője között akad pöts, de én is úgy gondolom, hogy kellett legyen alapja ennek a bunkó BMW-s sztereotípia kialakulásának, kezdve a "hiányzik belőlük az index" mondat miatt. Ha neked ez nem inged, ne vedd magadra.

Én a bunkó focista sztereotípiát is megértem (példa: Böde), de én is focista voltam, engem is lebunkóztak, pedig diplomáztam, nyelveket beszélek, nem érzem magam bunkónak. Ilyen ez, szeretjük a sztereotípiákat, de be kell látni, mindnek van alapja.

2019. febr. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert sokan nem érünk fel a bmw-hez.

Egyszer akartam bmw-t venni bementem a BMW rack autóba erddklodni. F10 volt a kiszemelt benzines.

De mivel előtte terepen voltam (melozom néha terepen oda nem öltözők ki mert koszos leszek) így nem voltam megfelelő szinten kioltozve.

Nem szolgáltak ki csak az öltönyosoket akik hoztak a lelakott cégautót szervizre.


Na itt a baj sokan szeretnének bmwt de a szalon csak különleges embereknek ad el ilyet és irigyek hogy ők nem olyanok.

2019. febr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Swiftem van, a régi. Amit én kaptam 17 évesen ezért az maradandó, megtudták, hogy autóval járok suliba én egy szánalmas tré ember lettem az osztályba, én voltam a szutyokis, folyton kérdezték, ha késtem, "nem indult a szutyoki te szutyokis" meg, hogy az nem autó, holott soha nem voltam az aki felvágna ezzel, hogy "na nép! amíg ti alkoholra cigire meg iphonre veritek én a nyomógombos telommal a népautómra" pedig mindenkinek úgy jött le, pedig oka nem volt. Az még csak a hab a tortán, hogy csak azért mert Swiftem van, folyton normál tempo mellett is a valagamba vannak a közlekedő társak. Érdekes, amúgy ez a világlátás különböző autókból, volt azerencsém tapasztalni. Pl. Swifttel nem engednek ki a kereszteződésből akkor sem ha dugó van inkább beáll, hogy meg ne mozdulj, amikor Apukám céged Fronterájával haladunk ott mindenki előzékeny, de ha a családi autóval az Alhambrával megyek, ott is, baxtatást eddig 3 év alatt csak a Swiftbe tapasztaltam.


De szeretem, mert olyan mint én, egyszerű és a szó jó értelmében igénytelen, még alapjárati motor sincs benne, kvázi nem romlik el az sem. :)


Ja és, én direkt figyelem a bmw-ket, eddig 2 esetbe tapasztaltam, hogy nem indexelt volna :).


20/F

2019. febr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tököm nem érdekli
2019. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!