Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csinálsz, ha egy ismerősöd...

Mit csinálsz, ha egy ismerősödet nagyon átverik az autószerelők?

Figyelt kérdés

Indult onnan, hogy csöpög neki a váltóból az olaj, most már ott tart, hogy motorgenerál. Hölgy az illető, nagyon nem ért hozzá, elmondása szerint bármihez nyúltak az autóhoz, onnantól kezdve jött a baj motorra, váltóra, stb.

A szervíz leginkább ránézésre egy kidobóemberekből verbuválódott társaság, én pár hete még ültem abban az autóban, nagyon szép hangja volt, minden volt benne rendesen, olaj, víz, és 1 hónapja volt is átvizsgáláson az autó, ugyanennél a bandánál.

Egy hölgy munkatársról van szó, nagyon nem akarja, hogy segítsenek neki, ő majd megoldja, de ahogy ismerem, ez kizárt.

Engem viszont nagyon dühít a dolog, csak sejtettem, hogy a nőket ennyire bepalizzák a szerelők, az meg, hogy ezt simán megússzák, és büntetlenül működjenek tovább, másokat átverve, nem fogom hagyni.



2019. febr. 28. 02:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogyan akarsz segíteni azon, aki nem igényli segítségedet, sőt, elfogadni sem hajlandó?

.

A legnagyobb segítség az lenne, ha rá tudnád beszélni ismerősödet: kérjen átfogó írásos elemzést a kocsi motorjának állapotáról.

2019. febr. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt csinál amit akar.
2019. febr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Egy erős nő ha azt mondja nem kell a segítség akkor ne segíts, mert gondolom feminista a csajszi. Engedd el. Amúgy meg olyan szerelő kell aki akár le is rajzolja a hibát, nekem pl. olyan van :) nem menőzni akarok, de akkor is jól áll.
2019. febr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
3. tökéletesen leírta. Az ilyeknek nem lehet segíteni.
2019. febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elég esetlen csaj, sajnálom valahol, de az az azért is megmutatom típus. Egyszer voltam ott vele a szervízben, már akkor éreztem, hogy gyanús a hely. Hiába javasoltam mást neki, ezekhez ragaszkodott.

Csak meglep, hogy ennyire aljadék módon vernek át embereket.

2019. febr. 28. 08:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt amit te...elmondom a véleményem majd esetleg a segítségem felajánlom és ennyi. Ha nem kér belőle akkor nem,az ő dolga

Nő vagyok és azt tapasztalom,hogy egyre kevesebb helyen akarnak h-lyének nézni,lehet azért mert jól megválogatom,hogy hova viszem az autót és azokon a helyeken meg van annyi munkájuk,hogy nem generálnak plusz munkát,mert anélkül is van nekik bőven. Mondjuk én nagyon felkészülten viszem a problémás autómat és mindig rengeteg kérdésem van a nagy semmiről is és akkor írja is már le nekem egy papírra,hogy mit miért és hogy akar csinálni....nagyon nem szoktak szeretni,volt ahol közölték,hogy én oda többet soha :S pedig nem direkt csinálom,csak nekem ez kell.

2019. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. jártál már egészségügyi állapotfelmérésen? nem? más lenn a véleményed a kidobóemberekről.


Engedd el a kolléganőt, mert sosem tudhatod, hogy igazából mi járhat a fejében, és miért megy oda, ahová szerinted nem kellene.

2019. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nagy ritkán szervizbe viszem az autómat, adnak egy állapotfelmérő lapot, ami alapján megrendelem a munkát.

A munka végén a művezető átadja a kocsit, mehetek a kasszához, ahol számlát kapok. Sosincs vita.

2019. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem a Te dolgod.
2019. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

65% nem tudom mit értesz itt önmagadra érezve sértőnek, pláne hogy jön ehhez az én egészségügyi állapotfelmérésem, de 95 kiló vagyok, sportolok, és igen, x évem alatt voltam már dokinál...

"ránézásre kidobóember": kb 2 kerek mondatot nem tud kinyögni magából, kopasz, problémamegoldó képességét leginkább a vehemenciájával érvényesíti, stb.

Jópár autószerelőt láttam már, de ezekről még egy olajcserét se nagyon bírtam volna feltételezni.

De gondolom ebben is találsz majd valami önmagadra nézve sértőt, nem baj, te olyan fajta ember vagy, aki mindenen megsértődik...

2019. febr. 28. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!