Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot ajanlotok kezdőnek?

Kim Wolf kérdése:

Milyen autot ajanlotok kezdőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Friss jogsis vagyok es autot szeretnek venni. Milyen autot ajanlotok egy kezdonek vagy nektek mi volt az elso?

Maga az autora 400-500 korul szannek.

A wv passat az alom de nem tudom mennyire lenne gazdasagos, itt a szervizelesek fentartasok, biztositasok erdekelnek.

Elore is nagyon koszonom a valaszokat



A bunko es nem ide valo hozzaszolasokat mellozuk (igen telon ekezet nelkul irok lepjunk tul rajta)



2019. márc. 1. 07:51
 1/10 anonim válasza:
66%
1.3-1.6 max 1.8 benzint nézz, azokat viszonylag olcsóbb fenttartani mint egy nagyobb autót. A másik meg hogy ilyen árkategóriában felejtsd el a prémium autókat, ahhoz csapj még hozzá ennyit, és még ennyit az első szervízre főleg ha dízelt szeretnél. Komolyan.
2019. márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Használd a keresőt,millió "milyen első autót vegyek elsőnek kezdőként"

című kérdés van.

2019. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sándor G válasza:
83%

Én egy Yanmar kistraktorral tanultam vezetni,+tolatni aztán egy szakadt Marutival kezdtem, de mivel nincs pénzem és szükségem autóra, meghagyom másoknak ezt a nagy lehetőséget..

Egyébként ma már minden telefonon vannak ékezetes betűk, de még a régebbi 10éves Nokiákon is.. okostelefonon meg minden van, csak nem értetek hozzá,

2019. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Passatot, és társait csak akkor, ha van félretéve cirka 200ezer ft-od a futómű rendbehozatalára!


Jó futóműnek ára is van, úgy 8 lengőkar van oldalanként, és jellemzően a magyar utak megették ezeket már 20 év alatt, és nem túl életszerű hogy egy 400-500 ezer ft-ba kerülő autóra ezt a 200 ezret ráköltötték ha tudták hogy belátható időn belül eladják, szóval ezzel mindenképp számolj.


És ez csak a futómű része, ezekben már a világ összes km-e benne van(haha, 190 ezres futással árult TDI-k :D :D Azoknak úgy 4 éves korukban volt ennyi a futásuk, gondolhatod..)

2019. márc. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csinálj egy biztosítási kalkulációt és meg tudod hogy neked milyet érdemes venni. Neked sokat kell fizetned egy erős autóra.

És ékezet van a telefonokon, ne légy lusta.

2019. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ezért le leszek százalékolva de akkor is leírom: Suzuki swift (ezreset ne, mert az alig megy, legalább 1.3 a régi swiftből), opel corsa b és c (itt már inkább a c, a b nagyon elavult és van olyan alkatrész amit már nem lehet kapni hozzá :( ), opel astra f és g (itt az alkatrészprobléma megoldott, G astrához a bontók szarásig vannak alkatrésszel, de vigyázz hogy ne valami lerúgott cégautó legyen), kettes fiat punto (olaszokhoz képest kifejezetten időtálló és megbízható egy jól karbantartott darab), esetleg toyota yaris, viszont ennyi pénzből csak a kínálat alján találod magad szerintem. Remélem tudtam segíteni :)
2019. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Suzuki swift. Meghúzni, összetörni, gyakorolni jó lesz. 200-300bol megúszod!

Már egyböl passat... Kimi kimmi :'D

2019. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy bírom,amikor egy emberke felsorolja az összes autó előnyét-hátrányát.

Életszerű hogy mindenről mindent tud.

Najó,pár marhaságot is írt,de ez nem vitafórum.

Kérdezőnek:sajnos az első autót mindenki ékszerdobozként kezeli,megy a vaxolás éjjel nappal.

Ennek ellenére ne álmaid autóját vedd meg először,mert rohamot kapsz ha megzúzod első télen.

Olasz romokkal se kísérletezz,mert elmegy a kedved az autóktól.

Én csak azt írom,ami velem megtörtént...😊

2019. márc. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves nyolcas, a hatos vagyok. Ha a válaszod első részét nekem szántad, akkor a veled történteket az első autóddal együtt helyezd fel a végbeledbe! :) Ha nem nekem szántad, akkor elnézést kérek.


Nem, nem tudok mindent minden típusról, de akár tudhatnék is, nem? Autószerelőkről nem hallottál? Esetleg járműmérnökökről? Ez a te bajod :)


Az olasz autókról meg csak annyit, hogy részben igazad van. De csak részben. A kettes puntóról szóló állításom pedig megállja a helyét, hiszen abból a típusból egy jól karbantartott kocsi igenis jó választás lehet.

2019. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Autót úgy vesz az ember, kérdező, hogy meghatározza a vele szemben támasztott elvárásokat. Hol fogja használni, milyen gyakran, milyen távra, hány személlyel, jellemzően mekkora rakománnyal? Ha ezekre megvan a válasz, akkor körülnéz, hogy melyik az az autótípus, ami betakarja ezeket a kritériumokat.
2019. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!