Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt valaki aki a rutin órák...

Volt valaki aki a rutin órák alatt elesett vagy elborult a motorral?

Figyelt kérdés
Most járok "A" korlátlan tanfolyamra.
2019. márc. 2. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
volt pont A jogsinál mondta az oktatom hogy a kanyarokba ne húzzam be a kuplungot de mondom az kell nekem, de higyem el hogy nem kell jól van mondom akkó nem kő nem húztam be lassan ment a motor bebakk kecskézett leállt a motorén meg eldőltem :")
2019. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én berántottam a kézi féket pont az ív végén mert majdnem keresztül mentem egy boján. Ennek ellenére sikerült a rutin?
2019. márc. 2. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Autós oktatóm motorosokat is oktat. Mondja, hogy rendszeresen szoktak borulni, esni. Mondta, hogy pont ez a nehéz, hogy autónál bele-bele tud nyúlni, tud segíteni, itt meg megkérdezi jól van-e és mennek tovább.
2019. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell ezen aggódnom? Utána kivételesen minden ment. Mondjuk a második alkalmon vagyok túl. A 8-astól tartok mert nehezen fordulok jobbra :(
2019. márc. 3. 01:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok!


Ha még egyszer azt mondod hogy kézifék kitagadtatlak a motorosok köréből és csak a biciklisek fognak inteni neked motorozás közben! az nem kézifék hanem első fék! :'D

én az A, B-t egyszerre raktam az A-n rutinon annyi hibám volt hogy mikkor ellenőrizni kellett a motort a benzincsapot nem néztem meg, de amúgy majdnem megbuktam mert pont szitált az eső a pályán meg voltak falevelek ilyen nyálkás rossz idő volt és mikkor csináltam a 8-ast befostam hogy megfog csúszni a motor és majdnem letettem a lábam :D városba nem volt 1 hiba pontom sem de a B-nél sem

2019. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!