Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó belső kitakarításához...

Autó belső kitakarításához elég egy morzsaporszívót beszerezni, vagy a benzinkúton lévő porszívók erősebbek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy morzsaporszívónál biztosan erősebbek, de nem hiszem, hogy arányban van az ára azzal.
2019. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék olyat nem akarok venni, csak ha egy morzsaporszívóval is ki lehet tisztítani a kocsit, akkor nem vinném le a nenzinkútra.
2019. márc. 2. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a kis morzsaporszívók arra jók hogy a járólapról, meg a parkettáról felszívják a morzsát, de egy autóba ha a szőnyegbe meg a plüss kárpitba ha a kosz szemek rendesen bele vannak kapaszkodva azokat nem fogja teljesen jól kiszívni mert annyi erő nincs bennük. A benzinkúti porszívók erre jók ugyan, de vannak kutak ahol elég gyengén teljesítenek.
2019. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
jah, én a benzinkútira értettem az árát. viszont egy átlagosabb háztartási porszívó már alkalmasabb lehet simán. én is arra akartam rávilágítani, amit írtak előttem, hogy elképzelhető, hogy a benzinkúti is harmatgyenge, és cserébe beledobálsz egy csomó pénzt.
2019. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az otthoni porszívód tökéletes erre a célra, csak a tápellátását kell megoldani.

A morzsaporszívó gyenge, a benzinkutas drága.

2019. márc. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A morzsa porszívó nem alkalmas komplett kocsi takarításhoz. Az otthoni az tökéletes.
2019. márc. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szimpi kúthoz elgurulsz, és bedobsz egy százast. Ha erősen szív, nincs összetörve a fej, akkor az a hely a tiéd. Ha harmatgyenge, vagy más nem tetszik, akkor odébbállsz egy másik kúthoz. Aztán így tovább.
2019. márc. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj az otthoni porszívóddal?
2019. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!