Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen A jogsival vezethető...

Milyen A jogsival vezethető motor lenne jó egy 158 centis lánynak/hölgynek?

Figyelt kérdés

***Még mielőtt elkezdtek bombázni privátokkal nekem van motorom, farkam van és 190 centi vagyok***


Egyik barátom szeretne újra motorozni ( régebben motorozott ) és jelenleg 35kW feletti motort keres. Fel fog ülni majdnem mindenre, de nem akar(unk) felesleges köröket futni és ezer helyre rohangálni:

olyan kellene ami a 158 centis magasságához megfelel.


Ehhez szeretnék tippeket kérni, mi az ami az alacsonyabbaknak is megfelel,biztonságosan leér a lábuk- a többivel nincs gond, erős csaj.


Leginkább a túra/sport túra/naked vonal lenne érdekes, de bármit meghallgatunk ami a célnak megfelel.


Alacsony sofőrnek,35kW felett és árban mondjuk 1,5 millióig bezárólag ( esetleg kicsit felette).


Köszi a segítséget! :)



2019. márc. 3. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézegettem most a Suzuki burgmannt és nagyon ideálisnak mondható egy hölgynek is.

A 200-as 1,3 milla újonnan.

Azt írja hogy 130-at is bírja tartósan, automata váltóval.

2019. márc. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Suzuki LS, Honda Shadow. Ezek inkább chopperek, de alacsonyan van az ülés.
2019. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Robogók kilőve. Chopperja már volt, most inkább a túra-naked irányba váltana :)
2019. márc. 4. 21:35
 4/7 anonim válasza:
A jó motor választás mindég nehéz téma. A leg első szempont hogy ne márkára keress motort. Ugye megvan az adott kategória. Nézzetek körül hogy mi a kínálat belőle a motor piacon. Leginkább 300-500 ccm közti kategória a leg ideálisabb ezekben többféle teljesítmény tartomány mozog. A lényeg hogy ülj rá próbáld ki. És itt több kérdés felvetül. Kényelmes? Könnyen kezelhető? Műszakilag rendben van? A küllem legyen mindég a legutolsó szempont.
2019. márc. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Suzuki Bandit vagy kawasaki zzr 600

Nekem bevált 158 cm vagyok, 45 kg, erős csaj.

2019. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: A ZZRről rendesen leér mindkét lábad a földre?
2019. márc. 7. 00:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, jobban mondva biztonsággal meg tudom tartani úgy h lábujjhegyen vagyok, nekem így könnyebb mint teli talppal. (Biciklit is így fogom). Könnyű a motort irányítani, fogni, tartani, hirtelen megállásnál sem okoz problémát!

Sztem, menjetek el kereskedésbe és próbáljon ki a csaj egyet! Ingyen van tudtommal a próba kör. :)

Bandit is jó választás lehet. Nekem az van. Apumé a zzr. De mindkettővel biztonsággal tudok menni. :)

2019. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!