Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A napokban fogok majd menni...

A napokban fogok majd menni vidékre és visszafelé meg kell álljak majd Budaörsnél. Melyik benzinkutat ajánljátok arra az M1-közelében, Pest felé?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ahol rendesek a kutasok, és lehet valami jó szendvicset enni esetleg.

2019. márc. 4. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesek a szempontjaid. Lehet, hogy egy jó családias étteremmel jobban járnál :P
2019. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anc ***** válasza:
100%

Gondolom nem véletlenül keres kutat, előfordul, hogy valakinek csak annyi ideje van, hogy a kúton vegyen 1-2 jó szendót. :)


A BUDAÖRS II 546-ost ajánlom, én ott szoktam tankolni. Segítőkészek és tudsz enni is náluk, jó minőségű szendvicseik vannak.

2019. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szendvics mindenhol van, a kutasok meg majdhogy nem mindegy milyenek. Te teszed bele és kész.
2019. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Autópálya melletti kutakat semmiképp nem ajánlom, mert azok emelt árakkal dolgoznak. Akár 50 Ft-tal is drágább lehet az üzemanyag literje.


Szendvicset meg szinte bármelyik pékségben, büfében vagy kisboltban vehetsz feleannyiért, mint a benzinkúton.

2019. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!