Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogositvany megszerzesenek a...

Jogositvany megszerzesenek a vegen jarok! Kresz elsore sikerult, eü vizsga is elsore semmi gond nem volt! Jött a vezetes! Ketto oktatot valtottam, most a harmadikkal 16 ora vezetesnel tartok!?

Figyelt kérdés
Azt mondta jol megy,jol vezetek,csak a fejemet forgassan tukroket nezzem! Vezetesi orak elejetol mostanaig eszmeletlenul panikolok kozben tudat alatt tudom hogy semmitol nem kell! (Szorongok,nem orommel varom a vezetesi orakat hanem kinlodva es panikolva),tudom hogyha meglesz a jogositvany akkor egy ko esik le a szivemrol,de addig hogy eljem tul?

2019. márc. 5. 12:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Konkrétan mi a bajod az órával?

Ha a harmadik oktatóval sem megy, ott nem a rendszerben van a hiba.

2019. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Semmi bajom az oraval,csak mar elore felek,panikolok,szorongok a kovetkezo vezetesi oraktol,pedig tudom hogy mar nincs sok hatra,csak volt hogy mar aludni sem tudtam annyira panikoltam! Stresszfaktor most ez jelenleg!
2019. márc. 5. 12:56
 3/23 anonim ***** válasza:
próbáld meg élvezni
2019. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Rendben köszi megpróbálom,mert már lassan egy éve kezdtem a vezetést és még azóta is feszengek és pánikolok már előző nap mikor megyek vezetni..
2019. márc. 5. 13:38
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál igazából. Mi a bajod az órával? Min aggódsz? Ledudálnak? Beszól az oktató? Lefulladsz?


Ha az oktatóval van bajod (nyilván nem erről van szó), akkor jobb lesz vizsga után. Egyéb esetben nem. Végig kellene gondolni, hogy alkalmas vagy-e a vezetésre. Nem kötelező mindenkinek autózni

2019. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Vezetési órákkal meg vagyok elégedve,az oktató nem kiabál,persze ha hibázom akkor kijavítjuk közösen.

Lerobbanni nem robbantam le csak egyszer vezetési órák alatt.Ledudálni nem dudáltak le mert mindent helyesen csináltam (időben elindultam,időben jeleztem a szándékomat,ha ledudálnának nem érdekelne),csak ez a fránya türelmetlenség és bepánikolás ami átmegy szorongásba és tudom ha meg lenne a jogosítványom egy kő esne le a szívemről. csak tanácsot szerettem volna tőletek kérni hogy ti hogy küzdöttétek le az esetleges ,most nálam jelenleg fennálló stresszfaktort.

2019. márc. 5. 14:00
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha közel egy éve kezdted a dolgot (általában 4-5 hónap, ha elfoglalt az oktató, akkor fél év alatt le lehet tudni kreszt, vezetést, mindent), ráadásul 3 oktatót már elfogyasztottál és ekkora a szorongás, akkor biztos, hogy jó ötlet vezetned? Ha ennyire pánikolsz, azon a jogsi megléte nem fog segíteni, ugyanúgy előjön vezetés közben, csak akkor már nem lesz melletted senki, hogy segítsen. 16 óra az kb a fele a dolognak, tehát addig még elmúlhat a szorongás, de nem valószínű. Fel kéne tárni az okokat, hogy miért van ez?

Vedd figyelembe, hogy mentálisan nem mindenki alkalmas vezetésre (csak sajnos ezt az esetek többségében nem látják be).

2019. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

Két dolgot javaslok:

Ha nem szeretsz vezetni ne tedd.

Ne használj ennyi felkiáltójelet.

2019. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Gyakorolj minél többet elfog múlni. Amikor én csináltam egy ismerősöm azt mondta hogy kb egy év mire teljesen lazán ülök be a kocsiba (és tényleg) itt arra kell gondolni hogy nem nézed merre egyszerübb menni,merre kisebb a forgalom stb...nyomjad neki és átfog menni lazába. (Persze 100ban figyelek én is ha vezetek,átkattan az agyam ha kocsiba ülök) Amúgy soför vagyok 12 éve már.
2019. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
3-4 hónapja van autóm. Igaz nálam vezetés közben elmúlik a stressz, de a mai napig van olyan, hogy "túlagyalom" ha menni kell valahova és előre azon parázok, hogy "csak össze ne törjem a kocsit már kiálláskor". De egyre kevésbé jellemző ez. Legjobb mikor nem adok időt magamnak az agyalásra, csak beülök és megyek.
2019. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!