Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 3 ajtós Toyota Aygom....

Van egy 3 ajtós Toyota Aygom. Minden rendben vele, a gondom, hogy nagyon kicsi a csomagtere. Utána néztem, lehet-e tetőcsomagtartót szereltetni 3 ajtós Toyota Aygora? Sajnos, nem találtam sehol erre információt, félek, hogy csak öt ajtósra lehet?

Figyelt kérdés

2019. márc. 8. 14:09
 1/4 Legális Technocol ***** válasza:
Nem egyszerűbb lehajtani a hátsó üléssort?
2019. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hátsó üléssor is pici, (2 személyes) és a csomagtartóval egy szintre nem lehajtható, csak ferdén döntve, azzal nem megyek semmire.
2019. márc. 8. 20:47
 3/4 Legális Technocol ***** válasza:
Hát még marad az utánfutó, mint lehetőség, de javaslom inkább onnan közelíts, hogy nem az autód csomagtere kicsi, hanem a csomagjaid túl nagyok (ne a csomagtartót próbáld megnövelni, hanem igyekezz jobban tömörítve pakolni).
2019. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy tekercs szőnyeget, vagy falvédőt, vagy egy polcot, nagy méretű kartondobozt nem tudok kockásra összehajtogatni. Egyébként remekül tudok pakolni, ha van hova. A kérdésem az, hogy lehet-e 3 ajtós Toyota Aygora tetőcsomagtartót szerelni. 4 ajtósra lehet!, már bánom, hogy nem gondoltam akkor erre, amikor beleszerettem ebbe a kicsi kocsiba.
2019. márc. 9. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!