Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem? Benelli bn...

Melyiket vegyem? Benelli bn 251, vagy bn 302?

Figyelt kérdés
Főként városi használatra, de nem riadnék vissza akár egy tengerparti utazástól sem vele. Előző motorom keeway rkv 125-ös volt, azzal is mentem 200km-ert, szerettem, megbízható volt, jó fogyasztással, csak sajnos 90fölé alattam nem nagyon ment. Maradnék a márkánál, csak míg a 250-es 1 hengeres, 140kg-os motor, addig a 300as 2 hengeres, 190kg-os motor. Megszoktam,hogy a régi 125-ösömmel ott mentem ahol akartam, mert szinte dobáltam olyan könnyű volt, s félek h nagy változás lenne + 60kg, s már nem lenne ennyire rugalmas városban. Mit gondoltok? Rutinos motorosok véleménye érdekelne. köszi

#benelli bn 251 #bn 302 #városi motorozás
2019. márc. 9. 20:59
 1/2 A kérdező kommentje:
elfelejtettem mondani, újonnan venném, s maradnék más márka nagyon nem érdekel, mert itt a fenntartási kötlség (alkatrészek, ez az) töredéke egy ktm vagy ducattihoz képest.
2019. márc. 9. 21:07
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is hamarosan veszek valamilyen motort. Az RKV, a BN125 és a YS125 van a kalapban. Miért adtad el az RKV-t? Kaptál esetleg máshonnan véleményt?
2020. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!